MTZ Belarus

I tocak i rezervoar i 100 creva i poluga ali sve ide brzo srecom, namestio sam i merac sa prelivnim crevom, sutra ce biti gotov pa cu slikati.
 
spasoje je napisao(la):
dali je neko primetio da u rusa brze broji sate nego na ostalim traktorima .Imam od skora 952 ravni most i nesto mi brzo napravio 50 radnih sati pri razradi.
Ja isto imam 952 ravan most, nisam primetio da brze vrti radne sate, jedino sto me nervira je da poneki put sat radi lajt show
 
a to kako vrti sate mozda zavisi od obrtaja ako je na punom obrtaju vrtece brze jer msl da je radni sat na 1500 obrtaja jednako 60 minuta,ako se nevaram nek neko ispravi ako zna nestoi vise o tome.
Post je spojen: [time]1294522209[/time]
_________________________________________________
nsnidza je napisao(la):
I tocak i rezervoar i 100 creva i poluga ali sve ide brzo srecom, namestio sam i merac sa prelivnim crevom, sutra ce biti gotov pa cu slikati.
a dobro sad ces bar znati kolko imas goriva :D ovako il uvek svetli zuto il je pola :D
 
Ma to sa satom je rus namerno napravio da gazdu manje boli kad se pokvari. Kad dođe do kvara, gazda kaže: "Nije ni čudo što se kvari, vid' koliko se sati naradio!". :haha:

Nemojte se ljutiti, nisam mogao da odolim, ponajviše zbog toga što možda postoje šanse da i ja uđem u vaš klub u dogledno vreme. :ppozdrav:
 
e pa eto onda,u rusu brze prodje vrem nego u imt-u koji zvoni i drnda na sve strane pa onda zato covek misli da njegov imt sporije pravi sate :p ne moze da doceka da zavrsi poso. :D
 
Ja ne mislim ništa, ja ni nemam sat! :haha:

img87821.jpg
 
spasoje je napisao(la):
dali je neko primetio da u rusa brze broji sate nego na ostalim traktorima .Imam od skora 952 ravni most i nesto mi brzo napravio 50 radnih sati pri razradi.
Odavno sam pisao o tome.Nije normalno da traktor koji radi 8 sati skoro celo vreme na leru napiše 8 radnih sati.U pitanju je traktor MTZ 892.Za isti posao moj MTZ 820 napiše oko2 radna sata.Razlika je da MTZ 892 ima elektronski sat a moj MTZ 820 mehanički.
 
ali kod mtz 892 ti je max obrtaj na 1800,a kod ovih 2200 pa sad skini jos 400 obrtaja sa tih 1800 pa ces dobiti da je 1400 obrtaja dovoljno za jedan sat-ovo je moje neko logicno misljenje.
ili je cak manje mozda dovoljno kad je za 2200 obr 1500 da pravi sat,tek tu je 700 obrtaja razlika,ispadne da tb na 1100 pravi.Sad mozda lupam ali ima neke logike.
 
ma mora i elektronski po obrtajima meriti,ne verujem da stalno vrti imam 820 i sad 1025 i sad kad smo doteravali 1025 ticu isao je uglacnom na punom gasu i otprilike kolko je vremena potrosio tolko je i pisalo,a na 820 sam ja radio ne sa punim gasom i nisam primetio da bas pegla sate ko lud.
 
nsnidza je napisao(la):
I tocak i rezervoar i 100 creva i poluga ali sve ide brzo srecom, namestio sam i merac sa prelivnim crevom, sutra ce biti gotov pa cu slikati.
kod mene to vec obavljeno,tako sa vise u merac ni ne gledam,crevo je majka!a kidanje zica je standard,meni iz AP doneli i jedan rezerve-kaze samo nemoj vise da nas zoves za plovak,ako duse imas!ahahaha :haha: :haha: ::svaka cast::
 
Meni su rekli da je to mana pa ih nisam davio oko toga, mislim da cu ga ponovo skidati ako crkne pa cu sam lemiti kako treba
 
Evo malo slika novijih rusa.
I

Post je spojen: [time]1294518430[/time]
_________________________________________________
29gdiyw.jpg

Post je spojen: [time]1294543756[/time]
_________________________________________________
http://i53.tinypic.com/2q99uue.jpg[/I
[right][size=1][color=#135d37][b]Post je spojen: [time]1294569108[/time][/b][/color][/size][/right]_________________________________________________
[img]http://i53.tinypic.com/2q99uue.jpg
Post je spojen: [time]1294594374[/time]
_________________________________________________
2a9weuh.jpg
 
a cekaj treba da to otklone u garantnom roku za dz? ako su negde radili ima da skidaje i kod mene nek zarade tu platu!
Post je spojen: [time]1294598922[/time]
_________________________________________________
komsija mi je stavljao plovak od stojadina i kaze sad super meri.
 
Ej sto me lik zajeba danas za kupovinu, bili dogovorili cijenu, napravljen pazar, trebao sutra da stigne traktor (82.1) kad me zove lik, kao mi se predomislili, sad ne moze za tu cijenu. Jbm ti ljude :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:
 
Nazad
Vrh