Motorne testere

Manje testere Husqvarna 80% su pakovane u USA tako su mi rekli u njihovim prodavnicama "Husqvarna" a i sam sam se uverio kod njih da na neprofesionalnim testerama u njihovoj radnji pise poreklo USA
 
Tacno ovako pise na moju 236ticu:
"Huskvarna Sweden"
"Assembled in P.R.C"
Nije bitno, pila radi, i za nepuni mjesec dana potrosila je 10tak rezervoara...
 
Može biti da su manje Hursqvarne naprevljene u Americi . Koliko se sjećam da je prije par godina Hursqvarna uzela McClouch.
Edit: Pročito sam evo sad da se tek od Husqvrne 340 (440) proizvode u Švedskoj. A ove manje negdje izvan Švedske.
 
Pale i sumokradice, sad im je sezona, stegao mraz,velika potraznja za drvima(il muka naterala) pa se suma sad secka samo tako.
 
i moje spavaju vec 2 meseca,ali ako ovako potraje bice budjenje :bravo:

---------- Poruka napisana u 10:05 ---------- Prethodna poruka je at 09:49 ----------

ovo je jace od mene,procitajte komentar oglasa...kao nije mnogo radila(4m3)jos se farba nije skinula sa maca,pa kasnije kaze mozda bi trebalo zameniti i mac i lanac...pa dokle bre majku mu!Nesto razmisljam,ko kupuje ta govna?

http://www.limundo.com/kupovina/Mas...Testere/Motorna-testera-sa-garancijom/4382460
 
Vecina tih akcija su namestene tako da se ne uzbudjujes. :ppozdrav: Kupio moj komsija onu kopiju stila mislio da je original dao 100e, sekao sumu za prodaju nije radila dva dana i klip se oljustio ko banana :haha: Ja mu rekao da je kinez ali nije mi verovao dok mu nije stigla. Ali pazi, nista ga prodavac nije zeznuo, nije ni naveo da je stihl ali nije naveo ni da je kinez. Kupaci samo izbulje oci u slova stihl i da je nova a jeftina, ostalo i ne gledaju :riba::haha:
 
Da li neko ima iskustva sa ovom testerom marka je Powerplus model 64115 motor 37,2 cc mac 40 cm,lanac Oregon i karburator Walbro.Testera je oko 90 e nova,ne znam ko je proizvodi i da li moze da posluzi za kucnu upotrebu i malo za njivu oko voca.
 
verovatno made in kinezija,ime stave kako im prdne kinesko **greška, opet nisam siguran ovako bez slike
 
Ovo je slika mada se ne vidi bas najbolje
images
 
Poslednja izmena:
Ljudi bezite od kineza!!! Znam da je tesko izbeci kinesku robu,prosto je svuda oko nas ali cena sama kaze o kakvom je artiklu rec.Uvek koliko god da je jeftino nevredi ni toliko. Za neprofesionalan rad testerom ima tako lepih modela Stihl,Husqvarna,Partner...onda cemu srljanje pri kupovini i bez veze bacanje para,za nekog Kineza!:sta:
 
i moje spavaju vec 2 meseca,ali ako ovako potraje bice budjenje :bravo:

---------- Poruka napisana u 10:05 ---------- Prethodna poruka je at 09:49 ----------

ovo je jace od mene,procitajte komentar oglasa...kao nije mnogo radila(4m3)jos se farba nije skinula sa maca,pa kasnije kaze mozda bi trebalo zameniti i mac i lanac...pa dokle bre majku mu!Nesto razmisljam,ko kupuje ta govna?

http://www.limundo.com/kupovina/Mas...Testere/Motorna-testera-sa-garancijom/4382460

hahahahahahahaha. Limundo je skup najvecih prevaranata. Najaca je fora kada neko kaze da mu je testera ostala od dede i da je on prodaje posto ne zna da je upali.
 
Nazad
Vrh