Motorne testere

Pozdrav. Zanima me da li mogu da obradim cilindar od ms 650 na fi54 i stavim klip i karike od 660? Da li je to moguće bez menjanja ostalih delova? Hvala
 
Nisam siguran da na ms650 možeš staviti termo grupu(klip i cilindar) od ms660.
Treba prekontrolisati IPL. Mislim da nemaš neke velike koristi od toga, nećeš primetiti neku naročitu razliku, osim ako ne radiš baš debele trupce sa dugačkim (75+cm) mačevima.
 
Nisam siguran da na ms650 možeš staviti termo grupu(klip i cilindar) od ms660.
Treba prekontrolisati IPL. Mislim da nemaš neke velike koristi od toga, nećeš primetiti neku naročitu razliku, osim ako ne radiš baš debele trupce sa dugačkim (75+cm) mačevima.
A jel može od ms 640? Problem je u pronalaženju delova za ms 650. Bilo bi super ako može cilindar od ms 640 da se stavi.
 
Ma možda može da se ugradi i od 660, ali moraš prekontrolisati preko baze za tu testeru, šta je od delova predviđeno.
Ako nemaš ti, otiđi u Stihl predstavništvo, pa će ti onoi reći šta je moguće ugraditi.
 
Znaci, da zakljucim da komplet sredjena motorna testera, ali bas komplet, ne moze biti pouzdana kao nova. To je i logicno ali ne vidim zasto ne bi radila godinama za moje manje potrebe?

A misljenje o stihl ms 261? Svi znamo za legendarnu ms 260 ali 261? Stize mi ovih dana iz inostranstva.
Imamo neko vrijeme 261 sa elektronskim karburatorom, za sada odlična testera, lagana, a izuzetno jaka za svoju veličinu. Za sada je bez greške, a koliko dugo, to ćemo vidjeti :osmeh:
Inače to je da kažemo najmanja za profesionalnu upotrebu kako u Stihlu navode.






 
Nazad
Vrh