Motorne testere

Kad koristim ram preferiram da radim sa vise starijim\potrosenim lancem...jer nekad se secu bas tanka drva pa cima\odskace da nebih nov istegljio:)
 
Kad koristim ram preferiram da radim sa vise starijim\potrosenim lancem...jer nekad se secu bas tanka drva pa cima\odskace da nebih nov istegljio:)
Isto, upravo zbog toga. Inace ovaj sto je dosao uz testeru bio je maltene nov, ceo ali tako lose naostern katastrofa. Vise od pola sam ga morao skinuti da bi se dobio pravilan ugao. Sad ce da sluzi za u ram.

Plus imam jedan istrosen za suva drva, stare grede i sl.
 
Dali je skoro neko kupovao vidija lanac za seći žile i panjeve gde je zaostalo zemlje . Sa običnim lancima neću ni da pokušavam , istegnu se kao praćka. Mislim da se kreće cena od 150 do 200 din po jednom zubu . Ako ima negde i jeftinije može poruka na PP.
 
D.dan,evo posle duzeg razmisljanja odlucio sam da kupim sthil ms361,sad je na akciju 740e i svi kazu da je to najbolja kupovina,E sad me interesuje komsija bi da kupi nesto od ovih losijih sega,pa ga interesuje savjet,ima farm 160e,vilager 320e,hundau 275e,graphite 160e,to ima kod nas,ako ima neko drugi predlog ,uglavnom sve su oko 3ks,
 
Jos se i ogradio i stavio da je neispravno. I kad mu neko reklamira reci ce da je pisalo neispravno. Prevaranata na svakom cosku..
 
Dobra stvar na kp sto moze da se prijavi oglas samo ne znam koliko urednici pridaju znacaju kad se prijavi.
Ne verujem da ce uspeti nekog prevariti ali svakako treba prijaviti ovakve magarce.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Da li auspuh za Husqvarnu 350 ima neke pregrade unutra? Na mojoj nema nista unutra. Takodje me interesuje da li je isto tako prazan auspuh i kod H 340/345?
 
Postovanje i srecan Bozic.

Ako moze preporuka za zamenski karburator za MS170. Menjao je lokalni majstor prosle godine originalni ali novi vec pravi problem, ulazi motorka u visoke obrtaje povremeno (vuce negde vaduh izgleda na karburatoru)
 
Postovanje i srecan Bozic.

Ako moze preporuka za zamenski karburator za MS170. Menjao je lokalni majstor prosle godine originalni ali novi vec pravi problem, ulazi motorka u visoke obrtaje povremeno (vuce negde vaduh izgleda na karburatoru)
Ne diraj karburator...
Menjaj semeringe radilice... :p
I krimer crevo...
Karburator je tu poslednja stavka na spisku....
 
Nosena je motorka i u Sekac na Zrenjaninskom putu i oni su je pregledali, ispodesavali i rekli da ako nastavi da zeza da je karburator za zamenu.
Uspeo sam da smanjim obrtaje spricanjem oko karburatora jednom prilikom mada se ovaj problem javlja samo povremeno tako da nisam pametan.
 
Nazad
Vrh