Motorne testere

Za uljnu pumpu nafta ,benzin je agresivan i posle isparenja ostaje bela skrama koja nagriza znaci NAFTA procistis i posle sprej na bazi silikona
 
Koja SThil sthil 038 av, 038 av super automatic quickstop, ili 038 magnum,otprilike je to opsek po redu kako sam naveo a kako je i Deki napisao evo ja bih pomerio od 300-400
Koliko od prilike vredi stilovka 038 u odlicnom stanju nije mnogo radila ?
ali kako god obrnes ako je stvarno malo radila nevredi da uzimas ni novu u toj klasi tako da ova navedena cena je smesna jeste cinjenicno stanje ali u prevodu UZIMAJ pa da je i 500-600eu

038 = 61.0 cc, 3.72 cu.in., 4.0 hp ; 038 Super = 66.8 cc, 4.07 cu.in., 4.4 hp ; 038 Magnum = 72.0 cc, 4.4 cu.in., 4.8 hp .
 
Poslednja izmena:
Mnogo kume...:haha:
Šala, takva mašina je kod mog drugara pre mesec-dva mogla da se kupi za oko 300 evra. Uvoz iz Švajcarske. Pisao sam negde u ovoj temi o tom kontigentu. Ja sam kupio 357 za oko 250+ evra.
 
Evo moje 357XP.
Malo je problematično slikanje pločice jer je ispod rukohvata. Molio bih bolje poznavaoce materije za mišljenje.
img0171.jpg


img0186.jpg
 
Poslednja izmena:
pozz narode. jel moze mala pomoc? da mi kazete koliko vredi ova testera u ovakvom stanju? hocu da znam pre nego sto zovem coveka a ovaj model mi se najvise svidja. u pitanju je husqvarna 359

http://www.kupujemprodajem.com/motorna-testera-Husqvarna-359-4128080-oglas.htm?filter_id=5998239
plafon 350 e,oni tamo uzimaju po nekoj bagateli (150 -200e)

- - - - - - - - - -

Evo moje 357XP.
Malo je problematično slikanje pločice jer je ispod rukohvata. Molio bih bolje poznavaoce materije za mišljenje.
img0171.jpg


img0186.jpg
dobro ocuvana i dobro si prosao sa cenom,ja sam se dvoumio izmedju nje i 365,najvise zbog tezine,medjutim kad sam joj video cenu i plus drugar koji drzi servis nije je imao na stanju,(od vecih je imao samo 365) jos mi je dao na 4 rate,odluku sam doneo iz momenta
 
ovi sto donose testere (isti je slucaj sa autima,ves masinama...) iz Nemacke,Svajcarske...kupe pa nekoj maloj ceni i onda im se isplati da ih prodaju i nize nego sto one zaista vrede,jer 50 - 100 evra po masini nije malo
 
AAAA to da zbunilo me je, sto si napisao da oni tamo uzimaju po 150 -200 to je mnogo pre koji dan,sam bio kod nekog cige ovde kod mene puna garaza testera i trimera najskuplja je 150 eu, tako da tamo oni uzmu po 20-50 eu punaaaaa korpa karburatora vodilica lanaca
 
Koliko vredi dobra husqvarna 395xp? i kako je sa delovima za nju ako se nešto pokvari?
 
Nazad
Vrh