Motorne testere

dobru ne mozes naci ispod 500 e,a delova ima gde hoces,u pitanju je super profi masina koja se retko kvari,a bogami i retko vidja
 
Ima šanse da mi rođak donese jednu iz inostranstva, polovnu, za 250 evra, samo ne znam u kakvom je stanju...
 
pozz narode. jel moze mala pomoc? da mi kazete koliko vredi ova testera u ovakvom stanju? hocu da znam pre nego sto zovem coveka a ovaj model mi se najvise svidja. u pitanju je husqvarna 359

http://www.kupujemprodajem.com/motorna-testera-Husqvarna-359-4128080-oglas.htm?filter_id=5998239
Dzoni 65 Posto si iz NS-a danas sam bio kod coveka u adicama i video da ima tako nesto i mislim da je bila 350e. I imao je i stihl 660 za 450e. Imao je jos nekih testera, evo ostavicu broj telefona pa ga nazovi i informisi se. 0637721602 Mirko
 
Što, bre ljudi eksperimentišete sa Ciganima i sumnjivim polovnjačama "sa Zapada" ma koje da su marke?
Otkud tim Ciganima toliko više tih polovnih bicikala i polovne tehničke robe "sa Zapada"? Kao da su Zapadnjaci sisali vesla pa to tek tako budzašta prodaju kad im rikne prva svećica. Da li bi neko od vas prodavao polovnu testeru ako je još uvek čemu? Od koga oni to tamo nabavljaju po 20-30 evra? Da li možda od svojih pijuna, obijača vikendica? To je ili krš živi ili kradena roba. U svakom slučaju ne preporučujem.

Lepo može kod nas da se kupi za sitne novce ganc nova Dolmarka ili Viladžerka sa dve godine garancije i gospodin čovek - Bog da te veseli, a ne da se tu bez potrebe izlažete riziku i kupujete mačku u džaku. Ja sam pre pet godina pazario Viladžerku i istina, brzo je crkla ali poslao sam je u ovlašćeni servis i od kako su je naši(srpski) majstori utegli, radi kineska testera bez problema. Sipaj, ulje, gorivo, menjaj lance i svećice i teraj! Ta je meni pre dve i po godine isekla hektar močvarne šume, a nasekla je već silne kubike ogrevnog drveta različitih vrsta i po koje stablo kod kuće i po komšiluku. Davao sam je čak i na zajam proverenima pa i dan danas radi.
Ako vam je imperativ baš original Šilovka ili Huskvarna ima i to da se kupi novo i sa garancijom.
 
Dzoni 65 Posto si iz NS-a danas sam bio kod coveka u adicama i video da ima tako nesto i mislim da je bila 350e. I imao je i stihl 660 za 450e. Imao je jos nekih testera, evo ostavicu broj telefona pa ga nazovi i informisi se. 0637721602 Mirko
za Mirka samo reci hvale,vec sam saradjivao sa njim, Stihl FS 90 besprekorna mot.kosa

- - - - - - - - - -

Ima šanse da mi rođak donese jednu iz inostranstva, polovnu, za 250 evra, samo ne znam u kakvom je stanju...
za te pare se isplati da joj uradis i generalnu,pa i ako ti tolika testera ne treba, lepo je udaj
 
Jes da nije o temi, ali mi je usko vezano, valjda i drugima...
Moze li neko da mi preporuci kvalitetan cekic za cepanje trupaca od 2,5 - 3 kila?
Godinama kupujem te ovaj, te onaj i za sezonu ih toliko zamrljim da su neupotrebljivi...
Nevazno je da li ima drsku ili ne.

Hvala.
 
Što, bre ljudi eksperimentišete sa Ciganima i sumnjivim polovnjačama "sa Zapada" ma koje da su marke?
Otkud tim Ciganima toliko više tih polovnih bicikala i polovne tehničke robe "sa Zapada"? Kao da su Zapadnjaci sisali vesla pa to tek tako budzašta prodaju kad im rikne prva svećica. Da li bi neko od vas prodavao polovnu testeru ako je još uvek čemu? Od koga oni to tamo nabavljaju po 20-30 evra? Da li možda od svojih pijuna, obijača vikendica? To je ili krš živi ili kradena roba. U svakom slučaju ne preporučujem.

Lepo može kod nas da se kupi za sitne novce ganc nova Dolmarka ili Viladžerka sa dve godine garancije i gospodin čovek - Bog da te veseli, a ne da se tu bez potrebe izlažete riziku i kupujete mačku u džaku. Ja sam pre pet godina pazario Viladžerku i istina, brzo je crkla ali poslao sam je u ovlašćeni servis i od kako su je naši(srpski) majstori utegli, radi kineska testera bez problema. Sipaj, ulje, gorivo, menjaj lance i svećice i teraj! Ta je meni pre dve i po godine isekla hektar močvarne šume, a nasekla je već silne kubike ogrevnog drveta različitih vrsta i po koje stablo kod kuće i po komšiluku. Davao sam je čak i na zajam proverenima pa i dan danas radi.
Ako vam je imperativ baš original Šilovka ili Huskvarna ima i to da se kupi novo i sa garancijom.

Meni treba testera oleo mac u bilo kakvom stanju posto njih imam par pa i ako nemoze da se popravi moze za delove, nikad neznas na sta ces naleteti i za koje novce. Obicno je to dzabe ili jeftino a mali kvar u prosecnom stanju pa mogu i uloziti malo da joj vratim zivot, a to je za mene neprocenjivo.::namigivanje::
Ako gledas ekonomsku racunicu podpuno se slazem sa tobom ali sam vise pristalica ili starijih masina ako je rec o jacoj testeri, pored nje i jedna novija, mala, lagana i to je pun pogodak.
 
Poslednja izmena:
Pogledaj na limundo ili kupujem prodajem vidjao sam tamo starog zglavnog alata izmedju ostalog i cekica i pitanje sto se mucis napravi na hidrauliku cepac
Jes da nije o temi, ali mi je usko vezano, valjda i drugima...
Moze li neko da mi preporuci kvalitetan cekic za cepanje trupaca od 2,5 - 3 kila?
Godinama kupujem te ovaj, te onaj i za sezonu ih toliko zamrljim da su neupotrebljivi...
Nevazno je da li ima drsku ili ne.

Hvala.

- - - - - - - - - -

tintoreti oticu ovih dana do njega pa cu ti javiti sta bi sa tim Makom mislim na oleo mac
 
Jes da nije o temi, ali mi je usko vezano, valjda i drugima...
Moze li neko da mi preporuci kvalitetan cekic za cepanje trupaca od 2,5 - 3 kila?
Godinama kupujem te ovaj, te onaj i za sezonu ih toliko zamrljim da su neupotrebljivi...
Nevazno je da li ima drsku ili ne.

Hvala.

Ja sam kupio malj sekiru u "WobyHous" prodavnici u Beogradu odlicno se pokazala. Mislim da je najbolja sekira za cepanje koja kod nas mozde da se kupi od firme
"Ochsenkopf" (osenkopf) sa sa cenama od 60-90 evra, uvoznik je "Res trade Novi Sad".
Modeli su
[TABLE="width: 450"]
[TR]
[TD]OX 35 E-3001
[/TD]
[TD]Splitting hammer professional
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]OX 35 F-3006[/TD]
[TD]Splitting hammer professional[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]OX 35 H-3009
[/TD]
[TD]Splitting hammer professional[/TD]
[/TR]
[/TABLE]


sajt http://www.ochsenkopf.com[TABLE="width: 450"]
[TR]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 
kod nas ne,mislim da je prestala da se proizvodi 2003.ali ne kao Tomos - Husvarna,vec samo Husqvarna 61
 
Imam stil 34 koji sam kupio polovan od jednog poznanika pre dve godine i platio sam ga tad 250 evra bez maca i lanca.Sluzi me za sad besprekorno,stim da napomenem da mi se cini da je u odnosu na stil 38 osetno slabiji.34 je nasledila 38.
 
Nazad
Vrh