Motorne testere

Krajina Tintoreti je upravu delova ima ponesto recimo za 644,647,654 a za ovu koju si ti naveo nema a pet hljada ces samo baciti ,za bilo sta da usmes samo vodilica i lanac toliko kostaju, ali recimo da malo pristedis za 10000 vec mozes nesto uzeti za potrebe koje si ti naveo
 
Solo testere su odlicne. Ja imam 656 masina je kao zmaj, malo je sporija od stihla ali ima puno snage. U Novom Sadu (tacnije Sremska Kamenica) ima firma koja je zastupnik za solo masine, zove se Green City. Pa ako nekome trebaju delovi http://www.greencity.rs/

Далеко ми је НС. А каква је разлика између АГМ-а и Вилиџера? Знам да оба склапа Агромаркет. То ми је можда најпоузданије, имам гаранцију, и не бринем се.
 
Не знам ни сам... Треба ми, али скроз мало и ријетко, по воћу највише, и то аматерски, а не волим ни од ког да посуђујем. Не треба ми велика, јер не би ишао у шуму са њом, а потрошио бих око 100 евра, можда и више ако би излетило нешто баш добро. Проблем ми је што сам осуђен или на кинезе, или на Стил/Хускварна, они су ми скупи. Та средња цјеновна класа СОЛО, Партнер и сл. ми прави проблем са дијеловима. Глупо би ми било да возим ауто од 1500 евра, а имам моторку од 500, коју палим десет пута годишње :)
 
Lepe su i one male stihl ms 170 ili 180 ne znam u cemu je razlika ali po izgledu su iste a cena je veca poprilicno za ms 180.
Uzeo bih jednu tu malu testeru da imam za voce i za sitne grane da secem lagana je i deluje mi zgodno za te poslove.
 
ovako sa ovih slika ovo jeste original,a cena bi mogla malo dole obzirom da je 2009.godiste,ne vise od 180 evra.Kod ovog modela mi nije jasno zasto ima samo jedan brezon koji drzi mac,jer i ms 170 i 180 kao slabije imaju 2 brezona,a mislim da stari 021 imao 2
 
Koliko vidim mac je polovan a sad ko zna sta je u pitanju kad je prodaje.
Mozda je pametnije kupiti novu ms 170 i da si miran
 
Pavle pa uvek neko prodaje nemora da znaci ako je prodaje da nevalja ,nema tu filozofije to se vidi kada se ode na licu mesta ako nisi iskusan povedes nekoga ko se razume
vizuelno pregledas vodilicu i lanac mada je to potrosni materijal,otvoris poklopac lancanika pregledas lancanik kompresiju ako nemas uredjaj ,upalis je par puta da bude onako polu zagrejana i kada drzis starter kanap u ruci pod teretom testere nesme da mrdne,proveris da li radi kocnica ,pregledas amortizere da nisu popucali

- - - - - - - - - -



- - - - - - - - - -

ovako sa ovih slika ovo jeste original,a cena bi mogla malo dole obzirom da je 2009.godiste,ne vise od 180 evra.Kod ovog modela mi nije jasno zasto ima samo jedan brezon koji drzi mac,jer i ms 170 i 180 kao slabije imaju 2 brezona,a mislim da stari 021 imao 2
Deki kod 211-ke ima dva brezona ali je samo jedan vizuelan, sa spoljne strane ,kada skines deklu lancanika ima jos jedan brezon koji ,ja zovem Zakrzljali brezon i on se odvrce zvezdastim toreksom,znaci i on drzi vodilicu samo sto ga fabricki nisu izbacili napolje e to ti je sada dobro pitanje zasto je to tako verovatno im bilo dosadno ,pa kao neka inovacija
 
danas prvi put malo opteretio ovu novu H 365,posekao usluzno 4m3 cerovine,reci cu samo a z d a j a !!!
 
Evo mojih testera stara testera 038 i ova novija 341 odlicno sluze...













I ovom prilikom da pitam ima li neko polovnu ovu deklu sa strane za 038 kupio sam novu i nije trajala ama bas nista znaci da je mala privreda bolje da uzmem polovnu...:ppozdrav:
 
Moje potrebe zadovoljavaju,moza bi trebao da kupim jos jednu vecu koju bi koristio za obaranje samo i za presecanje naj debljeg dela drveta ali polako.. One godisnje iseku u proseku oko 15 prikolica sto meni sto kad pomognem nekome... Gledao sam neke polovne 051 ali im je cena paprena traze za njih i po 300 evra kod mene a za stanje ne pitaj,ipak bi nesto novije a vece... Trudim se da ih odrzavam koristim dobro ulje i za lanac i za mesavinu a posle svakog secenja ih izduvak kompresorom...:ppozdrav:
 
tako i treba,svaka cast,a tih 15 prikolica nije nista za njih,trenutno imam husqv.365 i stihl ms 260,u proseku posecem oko 100 kubika,mada ove godine sam prebacio preko 150m3,bilo je nekoliko sece u sumama(sto kod sebe,sto usluzno),tako da ne znam tacan podatak
 
Nazad
Vrh