LTZ

vi samo pricate u prazno svuda ima, a niko ne da br... trazi mi neki iz ns za polovnu 380e.... nova kosta 700e.. strasnooooooo
 
Zovi ovog sto sam ti ja postavio,sa Polovnih automobila.. Pokusacu sutra da ti nabavim neke brojeve i nazvacu ih pa se bas raspitati.. Ali mislim da je mnogo 380e...
 
ne mnogo nego previse, a pricaju rusi jeftini za delove ovo ono, dodje mi da ga zapalim, jedan lezaj 12309KM valjkasti kosta 7.500din.. LUDNICA BREEEEE

- - - - - - - - - -

ovaj jedini oglas na polovnim sto je rasturio t40 danas mi se javlja iz bosne, kaze 120e mu cizma, ja pitam jel u dobrom stanju da nema lufta, kaze pa onako nije lose, onda sami znamo sta to znaci....
 
Tu cizmu mozes da uzmes za 100 evra.. Mozda je dobra.. Sta se deslio sa tvojom cizmom opisi lepse..???
 
e idem sutra za uzice da gledam neku od 100e... ako bude losa... ufff ne znam sta cu.. pa vidi meni je levi tocak imao lufta, posto smo skidali tockove zbog kocnica ajde da pravimo i to, medjutim iskomplikovalo se jer taj luft, je bio u samoj cizmi

- u kucistu gde se nalaze veliki i mali zupcanik, sami zupcanici su se okrnjili i gotovi su da se zalome, a zasto ne znamo sami
- takodje lezajevi koji su u kucistu su dobili lufta u onom delu gde se spajaju sa kucistem razumes (o) tako nekako...
-luft lezajeva na samoj osovini, znaci onaj unutrasnji deo lezaja je takodje dobio lufta
znaci to moze tako da se vrati i da se vozi tako al ne znam do kad ce da traje to tako, a sad je vec rastureno.. jel me razumes sad?

- - - - - - - - - -

Niki@ imaš u Čurugu kod čoveka što rastura ruske traktore koliko želiš i šta god želiš od delova za t-40

daj br od tog coveka salji ajde
 
Pa zar nemozes da kuis lezajeve i zupcanike sta ce ti cela cizma?? Ja sam to isto radio na jednog Vladimirca.. Cizma je imala lufta jer je dobila lufta tamo gde se steze za diferencijal ali metalo strugar je napravio nove brezone i stvar je resena...
 
nije problem taj luft tamo do dif, nego luft izmedju spoljnih strana lezajeva i cizme... razumes, lezaj se okrece u onom delu gde se stavlja na cizmu razumes

- - - - - - - - - -

ceo lezaj se okrece kapis, a ne samo unutarnji deo kroz koji prolazi osovina
 
Sad te razumem.. Okrece se spoljni deo lezaja u cizmi... To ume da bude problem... E sad moraces da potrazis drugu cizmu.. Moze da se nadje za 100e siguran sam.. Daj neke slike da vidimo kako napredujes...
 
kad sam ga kupio dizao sam zadnji kraj da stelujem kocnice, tad sam video da iima. cirko, imas zadatak da mi raspitas za cizmu danas ajde, a ja idem za uzice da gledam polovnu od 100e

- - - - - - - - - -

ako nesto naidje dobro pusti mi samo poruku na ovaj br 0659800600 Darko... aj pa se pisemo drugar
 
Ovaj je odlucio ovo dosta duboko izorati...


- - - - - - - - - -

Samo za mog prijatelja Nikija iz V.plane... :osmeh:


- - - - - - - - - -

I jos jedan snimak.. Sad ima potpuno drugaciji zvuk... :osmeh:

 
Pa neznam sigurno je dobio ako su to sve lepo slozili i uradili kako treba.. Mozda 10-20 ks neznam... :sta:
 
cirkoooo, ti bi to mogo da sredis coveku da ga sluzi za vek i vekova... opet zaboravih da ubacim slike

- - - - - - - - - -

ako se stave gume 13.6 36 umesto 13.6 38 koje su vec postojece na traktoru, jel tacno da moze da crkne prednji diferencijal, jer bi prednji gurali zadnje zbog obima...
 
Pa itekako moze da skodi prednjem diferencijalu kad promenis samo velicinu zadnjih tockova,tad bi morao da nadjes i prednje za toliko manje.. Ali zato bi to radio.. Kupi iste dimenzije i nemoj da eksperimentises... :ppozdrav:
 
stizu slikeeee

- - - - - - - - - -

 
Nazad
Vrh