Lovačka tema

Ja promenio,upisivanje karabina se placa oko 5300 a lovacke puske oko 2700 dinara plus oko 1000 za jos dve takse oko oruzanog lista.
 
Tinejdžer koji je sa svojim bratom u Australiji pošao u lov na kengure doživeo je neprijatno iznenađenje kada ga je jedan od kengura pretukao



Naime, devetnaestogodisnji Džošua Hajden pošao je u lov sa svojim bratom u blizini Kelerberina u Zapadnoj Australiji, a kengur mu je, nakon što je najpre udario u njihov automobil, naneo povrede vilice i oka, prenosi Dejli mejl.

Kako je mladiričao, kroz prozor auta ugledao je kengura koji je pobegao, a on je potom nanisanio druga dva kengura u daljini. Tada se, međutim, prvi kengur vratio i napao Hajdena.
Kako je objasnio, kengur je zapravo udario najpre u njihov automobil i razbio prednji prozor, a onda se vratio i udario i njega pravo u vilicu. Mladić je na kratko ostao bez svesti, a kasnije je otišao u bolnicu gde su mu rekli da će morati da ga operišu kada mu bude splasnuo otok.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovn...712439-Mladic-otisao-u-lov-pretukao-ga-kengur

E ako ako ga je baš !
 
Ja sam uzeo kinesku "Petrainer" za nekih 40e i radi mi posao..Nema svrhe da bacas pare na skuplje jer ako je budes pravilno koristio bice ti potrebna samo u prva 2,3 lova i neces je vise ni koristiti.Bar je takav slucaj bio kod mene,dva lova sam je koristio i vec vise nije bilo potrebno da je stavljam jer se "momak" nije mnogo razmisljao da li ce da se vrati ili ne kad ga viknem :haha:
 
Ja sam uzeo kinesku "Petrainer" za nekih 40e i radi mi posao..Nema svrhe da bacas pare na skuplje jer ako je budes pravilno koristio bice ti potrebna samo u prva 2,3 lova i neces je vise ni koristiti.Bar je takav slucaj bio kod mene,dva lova sam je koristio i vec vise nije bilo potrebno da je stavljam jer se "momak" nije mnogo razmisljao da li ce da se vrati ili ne kad ga viknem :haha:

Gde si to našao kolega? Ja gledam oko 15000 Petrainerove dometa 800 m.
 
Hvala kolege,u lepom i cuvanom lovistu ima svasta,treba biti uporan i odstreliti ali treba i sacuvati divljac :ppozdrav:
 
ivan-sakule
Cestitke na odstrelu :ppozdrav:

savanadj004
Na kupujemprodajem ima koliko hoces,poslacu ti link na PP :ppozdrav:
 
Pozdrav za zelene! :ppozdrav:
S7T5jOU.jpg

pjCJCa3.jpg
 
Ko zeli da bude lovac u Vojvodini dogodine neka sada pripremi 300 eura.Lovacki savezi cute,lovci cute i odustaju.Moci cemo se brojiti na prste ,sram nas bilo.
 
10000 din po cevi drug mi je juce polozio pa mi reko.
Tako i treba. Srbija je jedina zemlja u Evropi gde sirotinja ide u lov. Lov je oduvek bio hobi bogatih ljudi. Ovde ljudi misle da kad uplate clanarinu 10.000 din mogu da pucaju na sve sto mrda. Zato smo dotakli dno sto se tice lovstva. Ima izuzetaka, naravno.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Kolega,st bojan,nemoj odmah sta se radi u JEvropi,ti sto smisljaju takve zakone kao i mnoge druge potrebno je da budu razumni ljudi i da shvate u kakvoj zemlji zivimo i koji standard imamo.Dno smo dotakli zbog ljudi i lovaca koji ne postuju lovacku etiku! Sada su lovci i ljubitelji oruzija ugrozeniji nego neke zasticene vrste zivotinja i bice sve gore! O lovcima i lovstvu u ovoj drzavi nema puno ljudi koji brinu o tome da bude bolje!
 
Nazad
Vrh