Lovačka tema

Mada i ti skplji nocni dvogledi (kamere) nisu svemocni.Imao sam prilike da lovim Pulsar nocnom optikom,nocnim dvogledom i termo kamerom,sve od istog proizvodjaca.Jedino me je optika ipresionirala,dvogled je bacanje para.Termo kamera je odlicna stvar ali jako zamara oko,nakon gledanja kroz nju potrebno je 10-15 sekundi da vam se vrati slika u oku.
 
Jel mogu da imam 2 puske na mom imenu istog kalibra?

- - - - - - - - - -

Kakva je puska iz25 sa jednim obaracem,trzi mi covek 20000din
 
Naravno,mozes koliko hoces...

Ok puska starije proizvodnje,ali bolja od ovih novih sada,mana malo se "ripa" sa nekom jacom municijom...
 
rkmxc5.jpg
Kod nas u subotu palo tri komada.:ppozdrav:
 
A gle terijer kako je stalozen :osmeh: Svaka cast :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Kolege,ako nekog interesuju nove Olivon optike za karabin neka mi se jave na pp::spreman na sve::
 
Kolege lovci prodao bih svoje puske jer vise ne idem u lov
Imam IZ 58 16cal polozara
Zastava 8x57 J's
Karabin je Nov mozda 50 metaka ispalio
Javite se na pp

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
I bre kod nas za 2-3 crvene kupis jarca da biras belog,alpinca,sa rogovima bez rogova i odneses ga negde u atar i odstrelis jos ti ostane pored trofeja i meso za kotlic!:osmeh:

- - - - - - - - - -

Da li neko zna gde se organizuju komercijalni lovovi na fazana? Cena , i neki kontakt telefon ?
Lovacko drustvo Fazan Savino Selo ima poligon za lov fazana do kraja marta meseca fazane pustaju iz njihovih volijera evo vama br coveka kojem da se obratite za sve u vezi lova i organizacije 065/373-6128 Nikola Bubalo!
 
U pitanju je domaca svinja ukrstena sa Ruskom divljom svinjom radi plodnosti i kvaliteta i doslo je do toga da su se prenamnozile stete na poljoprivrednim usevima godisnje prelazi i po nekoliko miliona dolara tako da drzava stimulise njihovo izlovljavanje u cilju smanjenja stete i isplacivanja odstete farmerima!
 
Ima li ko kakvih informacija o menjanju starih oruznih listova za nove (biometrijske), i koliko ce to zadovoljstvo da nas kosta?
 
Nazad
Vrh