LJubitelji tomosa , apn i drugi modeli

Nema boljeg motora za obilazak njiva.Takođje i kroz atarske vagaše prolazi bolje nego Kamaz i Hamer.
Preko njive sa ovršenim kukuruzom hoće da poleti. :osmeh:
 
Ala sam se ja nagurao mog automatika kao dete momčić. Apenca i nisam toliko, al me sad zeza curenje na cevčici karburatora, ubi me.
 
Aco, bing u pitanju?
Cudno da preliva ako radi slavinica ili preliva u voznji?

Skuteri nikako po makadamskom putu, atarskom i njivama, pogotovo kinezi, sve pospada sa njega.
Imam jedan takav stoji samo mi smeta.
Danas je bar lako i za te apence ima delova, neki kit od 70cm sa tezinom od 70-80kg i kormilara 90-100kg mora ici blizu stoje...
Ja sam sebi zbog vozanja do njiva i nekih tesko dostupnih mesta nabavio neki malo savremeniji moped od tomosa ali kako sam ga kupio opremljenog za super moto voznju, nisam hteo da mu kvarim izgled i namenu, uz utehu da je za kondiciju pesacenje jako bitno
Danas se malo provozao...
be5ef3a3e24b63baacabe1e290826fb1.jpg
d473193171dcdbabf9df346c1e149954.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Deks da bing je. Sve izmenjao, i isto. Da nemam živaca, zapalio bi ga, al nemam hrabrosti pa ezo tako.
Nova slavina metuta. Odneću ga traktorom kod majstora, tačno pametan nisam. Opraviti, prevesti na žutu tablicu pa koristiti, ili sve bataliti.
A zgodan za obilazak njiva, stvarno extra.
 
Nemoj bacati motor, 4 crvene je nov bing.
Apenac je izuzetno zahvalan.
Mi imamo bukvalno nov 6s sa nekih 600-700 predjenih km ali nema papire...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Jel ima policije kod vas? Može li se voziti ili stoji za ukras?
Neću ga baciti, samo mislio sam kada izmenim sve delove da će stati curenje, ono odmah po zameni čim se karbueator napunio benzinom odma na cevčici počeo da curi.
 
Vozimo ga, kod nas je malo i mirno mesto pa policija gotovo da nikad i ne dolazi.
Neka zackoljica postoji, samo treba imati zivaca i strpljenja oko toga...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Deks da bing je. Sve izmenjao, i isto. Da nemam živaca, zapalio bi ga, al nemam hrabrosti pa ezo tako.
Nova slavina metuta. Odneću ga traktorom kod majstora, tačno pametan nisam. Opraviti, prevesti na žutu tablicu pa koristiti, ili sve bataliti.
A zgodan za obilazak njiva, stvarno extra.
Zameni plovak i poklopac kućišta plovka i neće curiti...
 
Poslednja izmena:
Ajd' da pitam ponovo, nisam pratio ovu oblast dugo, pa ne znam da li ima nekih promena u vezi apenaca i tablica. Imam APN 4 iz 1976., fabrički je imao 4 brzine, al' sam mu ja stavio i petu. Ostalo je sve original na njemu. Još uvek je na starim tablicama sa zvezdicom. Ne vozim ga već nekoliko godina zbog policije...

Na koje tablice sad on može da se prebaci, da li mora da se registruje jednom godišnje kao auto, i koja je vozačka dozvola potrebna za njega (imam AM, B1, B, BE, F, M)?
 
Nazad
Vrh