LJubitelji tomosa , apn i drugi modeli

Jel uzimao neko skoro gume za apenca 2.5/18?
Uzeo nove pre 4 godine,Trayal.
Eno raspale se.
Gledam na netu,većinom je Trayal ili neke Kineske!
 
Imaš u NS kontinentalove,ja sam uzo pre par g kad sam vozio APN.
Dok nisam njih uzeo uvek problem sa gumama.
Ne dođe mi sad u glavu i e prodavnice al i aju moto opremu probdj da Guglaš,ako se setim javljam ,čini mu se na Veterniku da su bili .
 
Imaš u NS kontinentalove,ja sam uzo pre par g kad sam vozio APN.
Dok nisam njih uzeo uvek problem sa gumama.
Ne dođe mi sad u glavu i e prodavnice al i aju moto opremu probdj da Guglaš,ako se setim javljam ,čini mu se na Veterniku da su bili .
Ti si imao novijeg Apenca 6 ako se ne varam a on nosi 17 coli točkove. 18 coli je mnogo teže naći u kvalitetu usku gumu za Tomos nego 17.
 
Љуша, а јеси ли пробао да нађеш "Митасове" гуме?

Имају они којекакве гуме за мопеде, али не знам да ли их продају и код нас.
 
Vidim na netu da ima i Mitasove,ali nigde nema na stanju.
Zvao dvojicu,ne znaju da li će ih dobijati.
 
Ниси ништа чуо какве су оне вијетнамске "Fortune" или како се већ зову? Знам да се им ендуро гуме премекане, али теби требају нормалне гуме.
 
Nisam čuo za Vijetnamske kakve su.
Ima nekih brat Li,jeftinije su od Trayala.
Na Trayalu,šara se nije potrošila,ali ispucale sa strane,kao da su stare 50 g.
 
Генерално понуда гума је катастрофа мислим на квалитет, кинези су преовладали. Тражим за бицикло мишелин кантри рок у целој србији две гуме. Кинеза у свим могућим димензијама али ми се више не клиза на леђима тако да отпадају. За аутоматик исто ништа квалитетно.
 
Катастрофа? Да видиш како се "обрадујем" када потражим пар спољних са "мешаном" шаром 2,75-21" и 4,10-18". Коштају најмање као трећина моторчета на кога бих да их поставим.
 
Еее али зато са таквим гумама можеш свакакве егзибиције да изведеш а да не пусте тако лако. Ове на аутоматику кад набодем задњу кочницу само праше колико се троше. А пар година старе.
 
Има "Петрошина" свашта нешто за моторе и бЕциклове за више него разумне паре, али овде их нико не доноси.
 
Nazad
Vrh