LJubitelji tomosa , apn i drugi modeli

Po meni dellorto karb je mama.
Kod mene je na apn 6s fabricki.
Sa bingom ide malo bolje ali dellorto malo manje trosi i lepse radi.



Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Najbolje ide sa karburatorom od T14 zato što je on 1mm većeg prečnika od fabričkog i trpi rad sa velikim prečnikom dizne. Išli su naši Apenci i preko 80 sa tim karburatorom i malo sređivanim kanalima.
 
Ја средим апенца 76год. фабрички да буде, а машину набуџимо отац и ја да је ишао 90км/х. Како је то моћно било онако пензоски изглед, а када га очепиш "ка формула" (што је један друг ми из Ловћенац говорио). И трампим га за електроника 90цц којег нисам ни возио јер му је карбуратор био цркао. 😭
 
Ima u moto bike kit od airsal 70cm, to postaviti i malo veci karb, recimo na 6s je 14mm fabricki, na ovaj kit bih ja stavio 17mm, mislim da bi isao kao satelit.
Imam 'talijana sa 70cm kit-om, dosta je tezi od apenca, zadnja guma 130/70-17
I mojih gotovo 100kg, moze da nagura stotku.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Код мене је један по узору на трговце аутомобилима почео са аудијем а3 и стигао до скутера. А дигао кредит да обрће паре.
 
Ima u moto bike kit od airsal 70cm, to postaviti i malo veci karb, recimo na 6s je 14mm fabricki, na ovaj kit bih ja stavio 17mm, mislim da bi isao kao satelit.
Imam 'talijana sa 70cm kit-om, dosta je tezi od apenca, zadnja guma 130/70-17
I mojih gotovo 100kg, moze da nagura stotku.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Na Apencima sa fabričkim DelLortom, jel piše na njemu SHA 14 14 ili 14 12? Nisam nikada radio takvog Apenca pa ne znam.
Drale, sad ti mogu reći da si jako zajebao trgovinu. Sad su i Petnaje skupe a Elektronici su zlatne poluge! Ja sam protrgovao par mašina, ostalo mi je još 5 komada i više kompleta kosi usis Petnaje. Čak imam i sa prečnikom 38 :)
 
Ne mogu da verujem da se ti tomosi toliko traze...mene cesto pozovu trgovci oltajmera cisto da provere dal nema nesto u okolini da je isplivalo...a senior im je vrh...al nema
 
Samo na fb ima njih bar 5 koji otkupljuju sve a najviše traže Junior ili 90E. Seniora ne traže jer znaju da ih nema. CTX-u je isto skočila cena zbog mašine, ostalo se proda u delovima.
 
Na Apencima sa fabričkim DelLortom, jel piše na njemu SHA 14 14 ili 14 12? Nisam nikada radio takvog Apenca pa ne znam.
Drale, sad ti mogu reći da si jako zajebao trgovinu. Sad su i Petnaje skupe a Elektronici su zlatne poluge! Ja sam protrgovao par mašina, ostalo mi je još 5 komada i više kompleta kosi usis Petnaje. Čak imam i sa prečnikom 38 :)
U cemu je razlika izmedju ta dva?
Raskopavao sam ga ali se ne secam, pogledacu popodne kad budem kuci.

Meni je krivo sto je to kao i sve drugo u bisvsoj jugi pravljeno sve na isti kalup, bili su ubedjeni da je sve idealno i da nista tu ne treba menjati.

Da li je neko imao priliku uzivo da vidi ovakav model, pa i da proba??
Bio je jedan u oglasu kod nas pre mozda 6-7 meseci, cena je bila malo preko hiljadarke...
4bcbea483fb09120cdad89fc4cb78174.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
14 12, sad sam gledao.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh