Leopard i IMT plugovi

Pretpostavljam da pitas koji Masey.To je oldajmer 188 ali sa stvarnih 4150rs.Traktor znam od kada ga je uvezao gastarbajter za sebe sedamdeset i neke i on je koriscen samo preko leta kad on iz Svajcarske dodje na odmor.

Daj slike da vidimo, 188 je odlična mašina, imao sam priliku da vozim 188 sa prednjom vučom. Tenk mu nije ravan.
 
Posto je citiran moj post moram da odgovorim a i nije vezena za plugove.
U brdu se i ne ore dublje,oko 20cm se ore ovde,zamisli da se ore 30-35 kao sto se ore u Vojvodini,kojom metodom bi mi to vukli uzbrdo a imam traktor ferguson ili jaca varijanta rakovica,a za duplu vucu se nema para i nije rentabilno zbog potrosnje goriva i zbog jako malih njiva.Ovde se ore dublje samo za vocnjak kad se sadi.
 
Sta vise kukate na te njive, pa imam i ja njivu koja je samo 8 ari pa nista, ko sta ima to i radi, a ovaj klip gde ferdza ore pa ovo nije nikakav nagib, ja poneke njive gde imam ima duplo veci nagib pa nista malo sporije se ide i zavrsi se kvalitetno posao
 
Evo i mene sa plugom IMT 757.
ssl23175.jpg
ssl23176.jpg


Agregatiran sa jednim od najpopularnijih traktora na forumu.
 
Dobro radno odelo,kako placaju:haha:

Losa kombinacaji,kada te vide da si se slikao pored Lukasenka:haha:
 
Nosim ono što dobijem, a nije me sramota da sedim ni na IMT plugu ni u Lukašenku.Mogu samo da mi zavide!
 
Da li neko ima sliku Leoparda 2 x 30, imam jedan u ponudi, treba da idem da ga vidim, pa me interesuje kako izgleda....
 
Nazad
Vrh