Lemken

Moze za cca 50 Eura naci komplet spic i lemes za Lemken i to original zamjenski Frank ili Granit pa mi onda nije jasno zasto domaci proizvođači traže 70 Eura !? I ja sam da se podrzava domaca proizvodnja ali onda njihov lemes moze kostat 30-35E maksimalno ako misle radit.
 
Da li neko zna gde se mogu kupiti pune daske za Lemken Europal 7. Hvala vam u napred!
 
Posle ovogodišnjeg druženja, konačno pranje pa zimski san........
fotografija0362.jpg
[/IMG]
fotografija0360.jpg
[/IMG]
 
Mozda Mikron iz Siriga?
Ja sam neke delove uzimao od Bel Impex- mali Idjos

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Originalne raonike možeš kupiti u RES trejdu ali i cena im je originalana, pogledaj PREMIUM PARTS ili FRANK ORIGINAL u bell impeks. Pogledaj koji je kataloški broj pa okači da ti proverim i ovde u Somboru ili pošalji na PP.
 
Moze i u bell impeks da uzme original,bar su meni nudili ili original lemken ili frank. Ali kao sto kazes takva je i cena ...

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
mica967 Ako hoćeš da ti proverim ovde cenu moraš na poleđini špica i raonika da prepišeš kataloški broj jer ih ima mnogo modela a neki se razlikuju samo za "nijansu" pa postoji mogućnost da ih uklopiš kod sebe na plug.
Zadnji broj 0 (nula) označava desnu stranu pluga dok broj 1 označava levu stranu....

Evo kako izgleda.... špicevi

fotografija0547.jpg
[/IMG]

Raonici, ali za OPAL 110 iako mislim da su razlike minimalne u širini raonika u odnosu na OPAL 090
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Nazad
Vrh