Lemken

img0002.jpg
img0009.jpg

evo par slika mog lemkena opal 090
 
LAZIC 90 Komšo i nehvališ se da si pazario pravi plug !!! Ako dobro vidim, to je2+1. Dolazim sutra na čast:ppozdrav:
 
Lemken opal 090 resetkasta daska kao nov koliko vredi da se plati i dali nije mali za belorus 105 konja i da napomenem visina je 70cm dali to nije nisko mogu da postavim slike slikao sam ga danas
 
cena je 3200evra dali je to puno nema nikog da podeli neki savet

Na slikama izgleda lepo, ali ti ne kupuješ lepotu !!! Neka ga gazda sastavi, pa ga onda pregledaj. Raonici su dvodelni a koliko vidim na slici sam raonik je pri kraju dok je špic OK. Samo da ti kažem da je komplet raonika za njega u Bellimpexsu (6 špiceva i 6 raonika) prošle godine bio 360 evra !!!
Tabani su već okretani !!! Dali uz plug idu i predplužnjaci iako se na slikama vidi da su bili montirani ??? Dali ima točak??? Dali ima bar 1 par klasičnih crtala ili samo "ajkulin rep".......
S obzirom na cenu treba i on da bude u "fulu" :ppozdrav:
Javi ako pazariš !
 
Daj slike pluga , da vidimo kako izgleda kad je sastavljen. Sobzirom da nije non-stop varijanta plug ima koreknu cenu , a da je non-stop onda bi bio jeftin.
 
da iz CH je ima predpluznjaci i ima jedan tocak metalan a za crtalo ne verujem nije mi blizu u Leskovac se nalazi tako da bas nije mi blizu da pogledam kako izgleda sastavljen ako resim ici cu da ga pogledam naravno jos jednom ovo sam isao kada je stigao da ga vidim odmah videcu danas mozda ga i uzmem jer mi treba prevrtac mada sve mi se nekako cini da mu tanka noseca greda da bi bolje bilo da je opal 110
 
Lemken je poznat po slaboj gredi , tako da redko koji nije varen i to odma iza ploca gde je sastavljena greda. Inace plug mi deluje jako lepo i ja da sam na tvom mestu , ja bi ga odma kupio.
 
Non-stop , to znaci da za taj plug nema prepreka prilikom rada . Sama rec kaze da stalno ore , nema da se stane pri radu.
 
Nazad
Vrh