Lemken

I dalje mislim da je problem kod traktorske hidraulike.Takvi traktori kod mene u Beceju rade sa cetvorobraznim obrtacima pa i ako nisu vario, cetiri glave sa pretpluznicima, Kuhn,Huard sa razmakom izmedju glava od 100-105cm nisam siguran i Consum setvospremacima od 5,5 i 6m pa nisu imali takav problem.Nek zajebe on servisere,nagledao sam se njihovog posla, vec nadje dobrog hidraulicara da to pregleda.
 
Da dodam, da od 01. 06. 2012 lemken ima vise uvoznika, cilj toga je kako kazu bolji uslovi za kupovinu.
i profi agrar je jedan od njih.
 
Cicimoric posto si ti verovatno u kontaktu sa tim ljudima prenesi im da nisu koristili dobro rucice od hidrauluke...,a sad cu sve da ti objasnim.Ja imam isti traktor i bio sam zapalio hidrauliku i onda kad se ugreje traktor tj kad je u radu nekih pola sata oranja jednostavno nece da digne plug ili nece da spusti,pa mora da se pritisne pipak na ventili.Sta mu je raditi sad treba da kupi u agropanonci novi ventili on je 15500 din i da ga promeni,a najvaznije sad dolazi...,kad ore rucica do sedista mora biti vislja od rucice do prozora odnosno rucica do sedista je uvek fiksna stoji na 2,3 ili 4-ci, a ova druga sluzi za spustanje i dizanje pluga...To je sigurno tako jer i ja sam se zajebao dok nisam naucio,inace ja vucem gregoria 4 glave obrtaca, tupanjcevu drljacu od 6,6 metara, tako da tog lemkena moze hidraulika da nosi samo mora znati sa njom.pozz
 
I meni sumnjivo za hidrauliku .I na mom je ista hidraulika nosim VN od 1015 kg ,nisam ni jedanput spuštao na transportini točak i nisam imao nikakvih problema.
Ručicu do sedišta nikad ni ne diram stoji na 2-3,a ručicom do prozora podižem i spuštam radnu mašinu.
Kada spustim mašinu uvek je spustim da bude paralelno sa ručicom do sedišta.
 
Mašina je od mogu drugara i člana našeg foruma @vladamax:

s4q1yv.jpg


2j298y0.jpg


A evo i traktora koji ga vuče:

2ry3a10.jpg
 
Nazad
Vrh