Landini

2dkfl3o.jpg
 
drobi!


vidim da si i ti bio u Baji, lepa slika a i traktori :D dal si izabrao koju?
 
Jel ima neki određen datum prodaje mehanizacije u Baji i kako se kreću cene u odnosu na naše tržište?
 
@milinkodrpic
moze li vise slika, malo kabina, hidraulika, malo detaljnije? Inace traktor je :D :ppozdrav:
 
@Vlasto
Ima od 80 konja zove se PowerFarm kosta 35700 evra nov sa svim dazbinama i izgleda kao ovaj na slici samo menje gume
2nsnywy.jpg


@ZRENJANINAC
Model kao sto ima Milinko Drpic tj LandPower 165 u Axialu je skuplji za 3500 evra a kada bi se taj traktor iz Madjarske uvezao kod nas bio bi oko 6000 evra skuplji u odnosu na ovaj sto se kod nas prodaje
 
Hvala za informaciju. . . Lep traktor izgleda mi bolji nego John Deere od 90 ks . . .
 
Deni je napisao(la):
drobi!


vidim da si i ti bio u Baji, lepa slika a i traktori :D dal si izabrao koju?

Kad si ti bio, u petak?Mogli smo malo :ppozdrav: ::prica::
Jesi gledao show masina?
Izabrao bih ja,samo ko ce da plati?
Mali sam ja jos za to, ipak sam pre par godina poceo sa nule.
Ali da dodje jos godina dva kao prosla, onda bice...
Interesujem se za Landini, jer su ipak nesto povoljniji od vecine,i malo manje elektronike.
U Madjarskoj imaju 10% trzista(prodaje).

Zrenjaninac

Ne bih ti znao reci detalje,ni cene.
Ali mozemo zatraziti ponudu za Class ako te interesuje.
Kod njih je pdv 25% pa to dize malo cenu preko naseg,ali pdv se odbija(vraca) ako izneses masinu iz zemlje.
 
Vjerovatno negdje imaš neko podešavanje za brzinu spuštanja pa je stavljeno na sporo (smanjen protok) pa ona poluge neće same da "padnu" jer nisu dovoljno teške. Kojom se brzinom spuštaju pod opterećenjem? Ja na Hurlimann H-360 imam regulaciju brzine spuštanja (brzo i sporo) i kad stavim na sporo i kod mene neće same da padnu (u stvari hoće al im treba cijeli dan). Možda je takvo nešto, provjeri komande hidraulike, dal nema neka prigušnica, ventil, polugica, tako nešto.
 
to je massey iz serije 2 ofarban u plavo,mislim da hidraulik nije ehr nego mehanički,a sto se cene tiče ima tu prostora bar da se sruši 1000e
 
moze li mi neko reci kako da podmazem krstove kardana prednje vuce na landiniju 9880 posto nema nigdje mazalice da podmazem jedino da probusim i stavim ja mazalicu za podmazivanje

rws56s.jpg


1r8ciw.jpg
 
skroz cudan krst,nema mazalica,al sto nema na krstovima nema ni na mjestu gdje se spajaja glavcina sa osovinom
 
Pa ako nema, moraćeš ti da probušiš i staviš mazalicu, nego jel ima možda šanse da se podmaže *spolja* bez stavljanja mazalice?
 
Nazad
Vrh