Landini

meni se najvise svidja mistral 50 za lake poslove ko stvoreno
 
Ja mislim da je realno 10000 evra za taj traktor.Pogledaj malo cene na nekim evropskim sajtovima pa uporedi
 
Gledo sam malo zapadne oglase ispade da je ovaj blizzard mnogo povoljan tamo su oko 15000e i vise a ovaj je mnogo jeftiniji
 
Evo malo novih slika sa slobodne carinske zone u Novom Sadu
m9135s.jpg

2rc29fb.jpg

2cx9i83.jpg

2vl1d1d.jpg

25yxc9z.jpg

qwx0ky.jpg
 
video sam u Krusevcu Landini sa S-44 motorom isti R-76,samo nekako
pregledniji i sediste ima bolju poziciju. :D
 
pozdrav svima ja imam 165icu i kad sam ga kupovao pregledo sam i sve ali sve ostale kod landina sam dobio najvise za 60000e (najtezi 7000kg,najsire gume,sve poteznice,cd,pun dzak kugli i klinova,alat i jako sam zadovoljan firmom koja mi je prodala traktor)sto se tice kvaliteta isti je kao i kod ostalih . jos da kazem svi proizvodjaci imaju po nesto u cemu se razlikuju od konkurencije:motor, menjac , komp,..i taj deo naglasavaju i unapredjuju a ostale uglavnom proizvode zajedno. Uzorao sam sa mojim 500kj trosi 16l u proseku,u transportu nisam ni doso blizu da zaglavim i ako vucem kamionku od 30 t u tanjiranju malo trosi jedino sto moram paziti da mi se ne raspadne tanjiraca . jedino sto sam pogresio je sto nisam uzeo sa el hidraulikom to me malo nervira i to samo oranju ,i kompresor ostalo radi super. inace imam prijatelje koji voze jd, klasove i fendtove i imaju na sta da se zale samo o tom u nekoj drugoj temi :D
2eq6fxw.jpg
 
Landini ce od ovog proleca nuditi nove traktore iz svog proizvodnog programa.Traktori nose oznaku Seria 1 i nastali su dogovorom Landini i Daedong fabrike.Tacnije to su Daedong traktori(Juznokorejska fabrika kod nas poznatija kao KIOTI) samo sto ce se na Evropskom trzistu prodavati pod imenom Landini Serie 1.Nudice se u rasponu snaga od 25 do 90 konja.Modeli od 25 do 75 konja imaju Daedong motore a modeli 75 i 90 imaju Perkins 1104D 44T motore.Menjaci i hidraulika su Daedong.Za sad cena je nepoznata ali fabrika najavljuje da ce biti dosta jeftiniji od originalnih Landinija.
http://landini-gmbh.de/landini/serie_pages/en-ZA/18429/Series_1.aspx

w668n.jpg
 
Nazad
Vrh