Kukuruz 2014

lg fao 200 sinoć ubran i mjeren

- - - - - - - - - -

14jugiv.jpg
2lxfj2r.jpg
282272c.jpg
wbwjdv.jpg


- - - - - - - - - -

kud mi nestaše slike
 
Moj 100% ostaje do godine jer je sad u mlijeku izizev par Pionera,F58 je krepo,poderalo ga crvenilo 80%.Starog imam za do maja iduće godine a bikove ću da rasprodan,sad su po 600kg i nove ne ubacujem.Iduća godina odmor od poljoprivrede,samo ribolov.
 
Pionir P1114.Predsetveno 150 kg San-a i 100 kg 3x16 i kasnije prehranjen sa 70 litara UAN-a,sve po lancu.
u7ude7u7.jpg

qyry8eje.jpg

Drugi klip nisam slikao,on je imao 390 Grama.
 
Ok sa iste parcele ali to na slici nije sve 434,imao sam istu situaciju pre par godina ali da ne gresim dušu kupio sam seme na losem mestu.Svasta rade majku im...samo da prodaju i tatu bi prodali.
 
Ne verujem da je do semena jer je kupljeno na proverenom mestu.Svi imaju jednak broj redova samo što na jednom delu parcele nije isti pred usev i tu su King Size klipovi.Brao sam prošle godine uslužno čoveku 434 bio je strašan.Klipovi kao Bukove fatljike.Na danima polja u Z.P 2012 godine 434 je takođe bio strašan kada pogledaš.Čudio sam se jer takav nije bio nikada ali sam se uverio da može biti.
 
I jaooo tek sam sad videoooo, sta da radim sada?? AJD da probam da ih sredim u uredi poruku
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nece jbg izvinjavam se svima :(
 
Nazad
Vrh