Kredit za poljoprivrednike

Meni je stigao mail od rajfajzen banke da su krenuli kredite sa ministarstvom...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Koje banke preporucujete? Konkretno me zanima vreme odobravanja kredita.
Cekao sam 2019 skoro 2 meseca da mi odobre kred za traktor. Nlb danasnja komerc.
 
Mislim da sam negde pročitao da od 12.02. treba da krenu krediti subvencionisani od strane Države. Ova tehnička vlada je valjda donela Uredbu i sada stoji da se završi sa bankama.
Da li neko ima info jel to zaživelo i krenulo? Koje banke će odobravati?
 
Otp banka krenula,kredit na 6 meseci bez kamate a na 12 meseci cini mi se da je rekao 3%

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Do 6 miliona po gazdinstvu za kupovinu nove mehanizacije do 5 godina i za repromaterijal na godinu dana gde je za kupovinu veštačkog đubriva kamata 0%. Za seme je od 1-3%.
 
Данас поднео захтев у НЛБ Комерцијалној. Ово је њихова промотивна страница где имате укратко о субвенционисаним кредитима. Ово је Правилник о условима и начину остваривања права на кредитну подршку којим су прописани субвенционисани кредити.
 
Ja, ako bude istina, idem u ponedeljak ili utorak da potpišem i puštaju pare. Kredit za djubrivo sa 0% kamate. Rajfajzen.

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Данас поднео захтев у НЛБ Комерцијалној. Ово је њихова промотивна страница где имате укратко о субвенционисаним кредитима. Ово је Правилник о условима и начину остваривања права на кредитну подршку којим су прописани субвенционисани кредити.
Ja sam imao lose iskustvom sa njima... Skoro 2 meseca cekao kred.
Javi kad ti odobre.
 
ако може.тако за ђубре а да иде без њега онда је то тне бест варијанта
 
Nazad
Vrh