Kredit za poljoprivrednike

Nisam u pdv ali našao sam obrazac u pdf pa ću pokušati mailom da ga popunim i priložim onu taksu od 760 din da vidim oće moći da se ne cimam sa šalterima
Ako si obaveze izmirio, odeš do poreske uplatiš 670 din i prekosutra ideš po potvrdu, jer ovo sa E sandučetom može da potraje , a možde se konkurs i zatvara dotle...razmisli malo....."samo dva klika do subvencije"...... Daleko smo mi od toga!
 
Meni su isto trazili potvrdu za kredit...

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока
 
Banka mi je odobrila kredit, kaze da cekaju jos ministarstvo d odobri, koliko se to ceka zna li neko ?

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока
 
Ja sam čekao 7 dana. Inače je pre bilo za dan-dva.

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Bilo je dva tri, bio je neki zastoj pa je sve duze, ja sam ceo prvo 5 dana za odgovor ministarstva a posle 11 ..
Inace da podelim sa svima napravio sam gresku jer nisam obnovio gazdinstvo. imao neke ugovore koje sam cekao za overu kod notara pa aj kad sve ubacim onda cu obnoviti, u medjuvremenu konkurisem za kredit i banka odobri a ministarstvo me odbije.. sluzbenica banke kaze da joj se to nikad nije desilo. Procitam pravilnik, obnovim na eagrar, ona ponovo posalje zahtev ministarstvu i prodje..
Cisto da znate ako nesto konkurisete obavezno prvo obnova za tekucu godinu..
 
Milane taj kredit si uzeo ove godine? U kojoj si banci aplicirao?
Uzimao sam i ranije te subvencionisane kredite, ali ove godine se to odužilo ...
 
Ja sam predao 26.3 rečeno mi je da će trebati 10-15 dana dok ne odobri banka pa posle ministarstvo. NLB banka je u pitanju.
 
Nazad
Vrh