Kredit za poljoprivrednike

Neki su i potpisali!
Izgleda su banke dobile kvotu koliko koja para ima na raspolaganju pa još mešaju karte kome da daju.
Ja sam predao za dve mašine pa ako prođe prođe,nisu hitne ,samo bi iskoristio povoljne kredite.Sumnjam da će više biti subvencionisanim kredita.
 
Banke svima to kažu,izgleda zavisi samo od banke one gledaju svoj interes.Ministarstvo je dalo para koliko može i to je to.
Banke sad analiziraju pta im je bolje oni za 1% ili za 3% gde je sigurnije,ranija istorija itd.
 
Ja sam potpisao i dobio kredit. Ali kako su mi rekli iz banke trenutno je stopirano od strane ministarstva. Ceka se rebalans budzeta. Izgleda su dobili svi koji su podneli zahteve u prva 3 dana. Posle toga je stopirano ali banke i dalje primaju zahteve


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prosle nedelje prosao prvi sa spiska odobren kredit od strane ministarstva, ja sam drugi na spisku nisam jos nista nit odbijen nit prosao tako mi javljeno iz RBA banke, ono kilavo u pm sramota
 
Jel se raspitao neko skoro za neki kredit za traktor? Kolika je kamata na 5 ili 7 god?
 
Da li neko zna da li će biti kredita koji su sbvencionisani od strane države sa 1% kamate za repromaterijal?
 
Nazad
Vrh