Kredit za poljoprivrednike

ca na 10-12 godina 3,6% za kupovinu zemlje
kratkorocni na 12 meseci na 2,ooo.ooo oko 800 e je kamata
 
Da li je nekom skoro odobren kratkorocni kredit u Intezi? Interesuje me koliko se dugo ceka?
Kamata je 6.5% i obrada kredita je 1%.
 
Ja sam pre par godina uzeo kod komercijalne banke subvencionisani poljoprivredni kredit.100000 uzeo i za godinu dana im vratio 104000.Mislim i da su davali i vece iznose i sa grejs periodom od godinu dana.Dal je neko koristio tu vrstu kredita i dal jos uvek mogu da se uzimaju kod k.banke?
 
Ja sam pre par godina uzeo kod komercijalne banke subvencionisani poljoprivredni kredit.100000 uzeo i za godinu dana im vratio 104000.Mislim i da su davali i vece iznose i sa grejs periodom od godinu dana.Dal je neko koristio tu vrstu kredita i dal jos uvek mogu da se uzimaju kod k.banke?
Ja sam bio u januaru i na god dana 9.5% fiksna kamata,izvod iz katastra i plaćeni porezi, i mala zamerka vama koji pišete oko kredita je da naglasite koja je procedura,dal treba hipoteka,notar,i 100 čuda.
 
Evo datelja tog kredita.Kupoprodajni ugovor izmedju prodavca i mene overen u sudu uz prisustvo dva svedoka.Predmet kupovine je su bile pcele tj.rojevi u kosnicama u vrednosti od 100000 din.Bilo je potrebna potvrda iz opstine o nedugovanju na ime poreza i potvrda o registrovano pg.Nista vise.Podneses zahtev u banci i prilozis kkupoprodajni ugovor,potvrdu iz opstine i papir o registraciji pg i nista vise.Posle desetak dana pare su legle na racun i to je to.
 
Daju i manje ali traže obezbeđenje od 100000 e. Mene nisu izbacili u Intesu ali mi nisu odobrili 30000 e,navodno sve je ok mogu ostati i dalje njihov klijent ali trenutno ne ispunjavam kriterijume jel sam izbrisao sa jednog od gazdinstva 25 ha pa ne mogu da mi nađu tih 100000 eura pokrića,uslov je bio da vratim zemlju na gazdinstvo što meni lično ne odgovara zbog nekih drugih stvari.Pitao sam ih što me onda nisu u paketu prebacili u Intesu ,nisu znali šta da mi odgovore.Ispao sam ja budala što sam imao dva računa u njihovoj banci sa dva gazdinstva i dva iz inostranstva, umesto da sam jedno gazdinstvo držao kod njih a jednbo u nekoj drugoj banci ,Tako da sam ih napustio i otvorio u Unicredit i Spera razmišljam i o AIK banci jel sam pričao sa jednim direktorom i on mi garantuje da će uskoro biti dovoljno ugovor sa zadrugom recimo ugovaraš 20 ha suncokret,20 ha soje i to ti je pokriće ne treba hipoteka.
 
Prokredit daje samo preko 50 000 e.

- - - - - - - - - -



Jeste otišla.
Ja sam dosad bio na 50,sad hoce da mi daju 100 sa kamatom od 10%,kaad sam se pobunio rekli su 6,4 pa sam ipak odustao i dobio 3,2 kod creditagri
procredit izlazi iz srbije za par godina
 
Prave se pametni. Ovako im je kao isplatljivije. Takvi na kraju uvek zatvore radnju.
 
Ubezobrazili se jako, do 50ha su mali kao a veliki su preko 50ha tako nesto.Ali dosta ljudi su ih napustili koji su radili tamo kod njih u banci.
2011 kada smo dizali kredit za kombajn otišli prvo kod njih, reko ajd bili su na glasu. I oni kazu niste kreditno sposobni za kombajn... Odem posle u erste, tamo sve završili bez problema. Ali evo i erste je sad propala što se tiče poljoprivrede...

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
 
Kada pišete kamatu napišite da li je dinarski ili euro, pošto ima razlike...

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh