Kredit za poljoprivrednike

Tu ce jedino da uzmu pare agencije sto prodaju maglu
 
Ja mislim da od toga nema ništa, mi smo potpisali da se slažemo sa uslovima kredita i ne verujem da možemo sad da kažemo da se ne slažemo....
Nije mi žao troškova obrade, ja čekam da kažu da su ondašnje kamate bile zelenaške i da će nam vratiti sve što je bilo preko 1% mesečno. :ideja:
 
Pa i ovi što su dobili na sudu su potpisali da se slažu sa uslovima pa dobiše na sudu da je obrada kredita nerealna i bezpotrebna i uzeše pare.
 
Ja mislim da od toga nema ništa, mi smo potpisali da se slažemo sa uslovima kredita i ne verujem da možemo sad da kažemo da se ne slažemo....
Nije mi žao troškova obrade, ja čekam da kažu da su ondašnje kamate bile zelenaške i da će nam vratiti sve što je bilo preko 1% mesečno. :ideja:

Ja sam pre 7 god.imao 24% na godišnjem nivou al mi je još ostalo samo 2 rate
 
Da li znate u kojoj banci ne gledaju kreditni biro,hteo bi da uzmem neki kes kredit preko platu,ali imam subvencionisani kredit za tov junadi,i u sosiete mi ne daju,zbog toga.
 
Ja sam tužio Procredit Banku za poljioprivredni kredit iz 2013. Kamatna stopa je bila cca 10% ali zatezna kamata je bila 0.5% dnevno! Što iznosi 180%godišnje. Ista ta stopa bila u ugovoru ali sam dobio sud. Isplaćena mi je razlika sa zateznom kamatom do dana uplate. Tužio preko Efektive i planiram da potegnem tužbu za obradu kredita.
 
Pa brat i imamo 2 gazdinstva i onda smo trazili kredit za finansiranje kao povezana lica,posto smo prvo probali na moje gazdinstvo i kamata je iznosila 4.7%,e onda smo na 2 gazdinstva i onda su nam skinuli na 3.7%. Poenta je da sto vise zemlje prijavis,da li iz setvene strukture,ugovor o zakupu,list nepokretnosti, i onda ti pada kamata. Dobili pare na racun,i za godinu dana vracamo.
 
A o kakvom kreditu vi govorite,dal gotovinski ili ne znam ,namenski ili kakvi još imaju.
Stvarno dajte neke detalje,jer to je stvarno niska kamata.
 
Kredit za finansiranje,uplate na tvoj racun,ne ide profaktura,niti bilo sta drugo,kredit je iz sredstava banke. Ja inace godinama sve radim sa komercijalnom bankom i koliko si kreditno sposoban toliko mozes da dobijes.
 
Drugar uzeo u CA oko 800.000 din. kamata 7.5% dve rate a mož i na jednu.

- - - - - - - - - -

Na veci iznos je sekundu manja kamata.
 
Nazad
Vrh