Komentar na situaciju i dešavanja u agraru

Jako zanimljiv video !
e ovaj video je jako lep dokaz sto nam je tako kako jeste.
mi imamo jedinstvenu opoziciju koja ne zeli vlast. sto je njena glavna svrha. a ne zeli. lazna ko seselj 90tih.
mozda znaju nesto sto mi ne ,sta je stvaran dug i sta je dato u zalogu ,sta je sve potpisivao rezim, nece da budu krivi za predaju kosova, plase se mafije nakon ubistva cvijana i ivanovica, podrzava ga zapad a protiv njega ne mogu, ceka ih ogroman posao jer je sve trulo a za pljacku ostalo malo....
ovako cute uzmu svoj deo i uzivaju u bg-u. narod ko sisa. sramota.
kaze gospodin u odelu , znao sam u maju da ce vlast njih da prevari. i? sta si uradio????
ne treba nama nova stranka , imamo puno stranaka. sto, da ti ne uzimaju parce kolaca???
standardne floskule , duzni smo, manji budzet za poljoprivredu, smenjiva vlast, manji uticaj politike . kako!?? daj plan kako, to me zanima!!!!!!
a seljak najjaci , hvali se potomak nemanjica , zna poreklo 500 god unazad , itd. - pita ga novinar pa dobro ocete pred vladu ( sto je i pominjao ranije) , ugasiti proizvodnju , sta?
a ne , mi cemo da guramo i radimo jos vise i jace , ja i moja dva sina .- e ,to je definicija ludila !!!.... znaci vucic je upravu sto te jase i treba jos vise.
uglavnom gomila kuknjave i nista.
meni tu novinar delovao najpametniji.
 
e ovaj video je jako lep dokaz sto nam je tako kako jeste.
mi imamo jedinstvenu opoziciju koja ne zeli vlast. sto je njena glavna svrha. a ne zeli. lazna ko seselj 90tih.
mozda znaju nesto sto mi ne ,sta je stvaran dug i sta je dato u zalogu ,sta je sve potpisivao rezim, nece da budu krivi za predaju kosova, plase se mafije nakon ubistva cvijana i ivanovica, podrzava ga zapad a protiv njega ne mogu, ceka ih ogroman posao jer je sve trulo a za pljacku ostalo malo....
ovako cute uzmu svoj deo i uzivaju u bg-u. narod ko sisa. sramota.
kaze gospodin u odelu , znao sam u maju da ce vlast njih da prevari. i? sta si uradio????
ne treba nama nova stranka , imamo puno stranaka. sto, da ti ne uzimaju parce kolaca???
standardne floskule , duzni smo, manji budzet za poljoprivredu, smenjiva vlast, manji uticaj politike . kako!?? daj plan kako, to me zanima!!!!!!
a seljak najjaci , hvali se potomak nemanjica , zna poreklo 500 god unazad , itd. - pita ga novinar pa dobro ocete pred vladu ( sto je i pominjao ranije) , ugasiti proizvodnju , sta?
a ne , mi cemo da guramo i radimo jos vise i jace , ja i moja dva sina .- e ,to je definicija ludila !!!.... znaci vucic je upravu sto te jase i treba jos vise.
uglavnom gomila kuknjave i nista.
meni tu novinar delovao najpametniji.
Kada zdravo razmisljas sve je kako kazes . Ovaj u odelu je iz Djilasove stranke a za paora ne znam . Njemu cu verovati i razmisljacu da tako prica ( na izlazak ispred vlade ) jer je ubijen u pojam . Verovatno tu jos ima i sake bensedina i bromazepana pa mu necu zameriti .
Moje razmisljanje je jako radikalno . 10 godina pricaju svi ( pocev od struke , politicara i ostalih ) i ukazuju na probleme i na buducnost koja nam nije svetla . E pa vise ni za njih nemam sluha jer od vase price gradjani Srbije nemaju nista . Lepo svi pod ruku i struka i politicari pa pred vladu i kolektivni strajk gladju . Drugog resenja po meni nema . Neka se malo i oni zrtvuju i podnesu zvrtvu a ne da mlate praznu slamu !
 
A avioni,kamioni.
Pa i ti si radio dva posla i stekao vecu penziju nego sto cu ja da dobijem preko paorskog pio fonda ;)
Sto se tice kamiona,neko radi uslugu obrade zemlje,neko ima kombajne a neko treba tu robu da preveze,ja sam izabrao kamione i transport zitarica.I dalje sam u poljoprivredi,jedino sto se bavim uslugom prevoza zitarica :)

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Ja ne mislim tako. Ta ,,tržišna" ekonomija neminovno dovodi da jedan čovek ili kompanija poseduje sve i upravlja svime.

Ja ne mislim tako. Ta ,,tržišna" ekonomija neminovno dovodi da jedan čovek ili kompanija poseduje sve i upravlja svime.
Nije fizicki izvodljivo da jedan poseduje i upravlja...par hiljada je vec realnije...Nego kad smo vec kod ogranicenja,mislis li da treba ograniciti cenu zemljista i pravila kod nasledjivanja prvog i drugog reda??
 
Pa i ti si radio dva posla i stekao vecu penziju nego sto cu ja da dobijem preko paorskog pio fonda ;)
Sto se tice kamiona,neko radi uslugu obrade zemlje,neko ima kombajne a neko treba tu robu da preveze,ja sam izabrao kamione i transport zitarica.I dalje sam u poljoprivredi,jedino sto se bavim uslugom prevoza zitarica :)

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
Nisam mislio da ćeš tako da reaguješ.Po meni i avione da imaš pa sa njima zarađuješ-to je tvoja stvar.A mnogi rade možda neke druge poslove da bi bolje živeli i ja za razliku od nekih uopšte ne zameram.Ali neki ovde opasno tuku po hobistima.A što se penzije tiče-koliko se uplaćuje toliko se dobije.Neka ti Bog da samo zdravlja da je dočekaš.Mala penzija će se nadoknaditi na drugi način.
 
Nazad
Vrh