Kada niste u traktoru, vozite

kodaf.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
koda2a.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
a tablice si obrisao da neko neprepozna?:haha:

- - - - - - - - - -

Da,nadam se da nisam pogrešio.... Ćale je pre 30godina vozio Francuza doduše ne Renoa nego Chrysler Simku i bio je ekstra zadovoljan autom. Mali potrošač,udoban,mesta koliko hoćeš..... Jedini problem su mu bili delovi pa se snabdevao u Austriji,Italiji.... Kasnije je našao jednu u Subotici za donora. E sad ako se i ovaj parlevu france makar približno tako dobro pokaže kao i Simka,možda mi i sledeći auto bude iz Fr. Ali bih definitivno voleo imati 159-ku za sledeći auto. Kako bude,biće.
Evo našao sam Jeremy-a

A prevod bi zvučio otp. ovako: "Kad bi smo auto industriju gledali kao čoveka,onda bi Toyota bila mozak,Aston Martin lice,Cadillac stomak,a Alfa srce i duša".
dzeremi je englez i sumnjam da je nesto rekao na italijanskom a pogotovo sumnjam da je stavio alfu na vrh
 
To je neki Italijan preveo sa Engleskog pa okačio izjavu i sliku. Pretpostavljam. Ali pogrešno si shvatio izjavu svakako....
 
E Dusko sad ga bas uprska,pa nece valjda da bude "Sve je postalo pepeo i dim,odkad sam u auto ugradio plin" :haha::haha::haha:

I ja sam na savet i nagovor mog drugara Grujana ugradio prosle godine gas u auto. Zao mi je sto ga nisam ranije poslusao, a onaj post je samo da mu krenem krv malo. Covek u godinama pa ne valja da se ne nervira a on je opste poznat kao stalozen i smiren tip coveka.:osmeh::ppozdrav:
 
[QUOTEa.KV;649577]Sa Crnim Grujom radili plin na mom autu.Mogu vam reci da Crni zna posao.[/QUOTE]=Nikol

To je i Francuz rekao.
 
Pa?!?Auto radi fantasticno,cak bolje sad na plinu.ALI,kod mene su nove svecice,uvodnice,kablovi i obe bombine.Tako da tih problema koje ima Francuz ja nemogu da imam.
 
Ja sam imao omegu 2.4 ali to sa mojim neznanjem kupio sam je kao 2.0 kad se ispostavilo 2.4 sta ces cuti i trpi al;i je bila u top stanju pa sam se pomirio sa tim a i registracija bila na 2.0 pa ajde ali gutala je 18 i cesto i preko toga pokusavao sam da smanjim ali nije moglo to joj je bilo to . A i ovaj hyundai je dosta tezak veliki auto ispod 16-17 neverujem da ce ici .
 
Trokrake svecice su samo za trkacke automobile,kojima treba velika toplotna moc.Jednom sam ih stavio na mog juga-po nagovoru drugih,i izgoreo 3. klip. Samo "oridjinale" delovi,po katalogu,i nema glava da zaboli.Doduse boli malo novcanik,al dobro.
 
Nazad
Vrh