John Deere

Slika sa danasnjeg spita iz Kaca.
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Ma dopao mi se na oko i zamo zato sam ga slikao , nije ni zbog trgovine ni zbog niceg drugog . Tovario sam neke RD i gazda mi ponudi ovaj traktor. reko sam mu da ne radim traktore i zavrsilo se na tome. Ipak sam ga pitao cenu , da ne bude da nisam . Cena mu je 12000f =10 000e Mozda i moze nesto da se skine ali nije ni bitno.
 
Juce sam bio u poseti fabrici John Deera u Manheimu (Nemacka) i mogu reci da su perfektni temo se vrsi kontrola svakog dela koji se ugraduja i kontrola kad se ugradi, jedan traktor naprave za 4,5 h, naprimer kabinu ugrade za 6 minuta a kontrola traje skoro duplo vise vremena iako nisam ljubitelj John Deera moram reci da su vrh u proizvodnji traktora ...Tu se prave traktori od 70 do 210 ks prave 210 do 240 traktora u dve smene , ovde rade i menjace komplet u fabrici i pö tome je John Deer iz Manheima drugaciji od onih sto se prave u Kini,Indiji,Brazilu tamo se u fabrikama samo sklapaju ...
 
Nema majstori šta da trljaju ruke,jednostavno ih nemožeš ni upaliti sa našim gorivom.Kompjuter ne prepoznaje gorivo i ćao...Na Spit u Titel prošle godine doneli i gorivo za njih od preko.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh