John Deere

4wd, pomocno sediste, vazdusno sediste, Powershift menjac 24x24 (po 4 brzine u 6 polja), 3 izvoda hidraulike, klima, kutija za alat...
 
Od vlasnika sam tražio odgovor jer je on to napisao jer ja za takvu kombinaciju menjača u svom životu nisam čuo.Jeste da sam mlad pa iva vremena i ja nešto da naučim.
 
Od vlasnika sam tražio odgovor jer je on to napisao jer ja za takvu kombinaciju menjača u svom životu nisam čuo.Jeste da sam mlad pa iva vremena i ja nešto da naučim.
ja lično nepoznajem ove traktore a verovatno ni veći deo članova ovog foruma tako da ako je dečko i pogrešio mi nebih ni primetili a vi pošto znate da je pogrešio bolje da ste mu poslali PP i objasnili mu pa da se on sam ispravio nego da ga ovako ponižavate pred svima na forumu ja tako razmišljam a vi sada ako smatrate da sam vas uvredio izvinite
 
Pogrešno razmišljate jer to nije prvi takav traktor u njihovoj ergeli i onda je sramota tako grešiti.Da je prvi pa i onda postoji literatura da se pročita pre nego se nešto javno napiše, a ne ovako.E, zato sam Vam rekao da pogrešno razmišljate jer nije nikada bilo sramota čitati nego je sramota prezentirati netačne stvari.
 
Poslednja izmena:
Menjac je kao na ovoj slici
john-deere-6520-power-quad,4da21e12.jpg


Da li je to powershift ili powerquad?
 
Ovo drugo, a razlika je velika i nisu se stekli uslovi da Vam to objašnjavam.
 
Poslednja izmena:
Neko će jednog dana da pročita taj post i misliće da je to tačno što tamo piše. Onda će da ode u kafanu i kaže: "E, taj-i-taj traktor ima baš takav-i-takav menjač! Ma sto posto! Ja čitao!" a ostali će da mu se smeju kako nema veze sa životom. I da ironija bude žešća: ti što se najglasnije smeju vazda budu oni koji ovamo propagiraju geslo: "ma nije bitno kako se zove, bitno je da radi".
 
Daj ljudi opustite se. I ovako 99% nas nikada nece kupiti dzon dira... Mozete nam reci kako god hocete da se to cudo zove:osmeh:
 
Gospodo,
pročitao sam vaše komentare i stvarno me zabrinjava vaše poznavanje materije oko traktora.Jako je bitno koji je menjač jer se sa svakim drugačije rukuje, a to da li je neko iz Čuruga ili nije to ga ne opravdava da ne zna elementarne stvari o svom traktoru.Bitno je da zna koji ima komp. ili koji ima telefon i koji je program u njemu, a ovo je nebitna stvar.To je isto kad bi neko rekao da nije bitno da li je hidrostatski pogon ili mehanički.Isto je jer i jedan i drugi pokreću kombajn u željenom smeru.Ako je po vama ovo isto molio bih vas da me ubuduće ne pitate ništa jer po vama su to nebitne stvari, a ja ne bih da pričam o nebitnim stvarima.
 
Nazad
Vrh