Jagode

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
 
Svaka cast.Dali su jagode iz plastenika i koja je sorta.Jel imas mozda dodatno grejanje.Reci nam nesto kako radis jel je za svaku pohvalu.
 
U bemti al dobro izgledaju , ajde sad samo napisi s cime si prihranjivao kod rasta ploda i u kom omjeru da mi znamo kojima tek se odmecu plodovi.
 
za Ljubicu Djurdjevic

kada hoces da napises poruku u donjem levom uglu imas opciju ubaci sliku. kliknes na to i izadje ti novi prozor gde pise Upload ispod ti je prozor Choose klikni na to i otvorice ti se prozori sa tvog kompijutera izaberi sliku koju hoces da postavis i onda klikni na UPLOAD NOW i sacekaj da se slika ucita i kada ti se pojavi slika ispod slike ce biti prozor sa IMG Code to osenci pa desnim klikom misa na copy i onda idi iznad poruke videces u liniji gde imas slovo B / U A pa ikonica kao ram slika tu klikni i otvorice ti se opet prozor pa obrisi ono http i na to mesto klikni desnim tasterom misa na paste i slika ce biti prebacena a da bi je ubacia na forum da mi vidimo jos ti ostaje kada sve to uradis da na kraju poruke u dnu van okvira sa desne strane kliknes na Post Quick Reply i slika ce biti na forumu. Pozdrav
 
za Torrente

knjiga "JAGODASTE VOCKE " Prof.dr Mihailo D Nikolic moze da se kupi licno od profesora ili na Poljoprivrednom fakultetu u Beogradu. Broj mobilnog profesora je 063/8019923
a cena knjige je 2000 din.
 
Jagode su Miss iz plastenika bez grejanja. U februaru jednom sam prihranjivao preko KPK sa NPK 15-30-15, u pocetku cvatnje jednom sa 20-20-20, i od pocetka zametanja plodova koristim 15-5-30 dva puta nedeljno po 1,5 kg za 3000 sadnica.
 
Jelenaa, jagode dobro izgledaju! Zelim ti dobar plasman. Ja upravo pripremam teren za sadnju sorte CLERY ali na otvorenom. Posto smo u komsiluku ( Zrenjanin ) nadam se da ce i moje biti rodne kao tvoje i dobrog ukusa.
2e574lu.jpg
[/IMG]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh