Jagode

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
СВИМ ФОРУМАШИМА СРЕЋАН ПРАЗНИК И ХРИСТОС ВАСКРЕСЕ
 
cao svima.Hristos Voskrese.Imam jedno pitanjce za vas.Sta mislite,jel bolje stavljati foliju do 50 ili 30 mik.?Kazu mi da je bolja od 30m,posto je savitljiva.Ali koliko sam shvatio,citajuci poruke sa foruma,da je bolje uzeti 50m...Naime radi se o zelenom hitu,oni prodaju od 30 i nemaju deblje.Hvala unapred i srecan rad...razumem da sad svi imate pune ruke posla,tako da i ako mi ne odgovorite,ja cu ponoviti pitanje
:haha:
 
Nada uvek postoji

Ove godine sam krenuo sa jagodama iz plastenikaP{cena 250 din}Nadam se da ce mi izvuci prosek zarade. Kasnije kada krenem sa poljnom jagodom bice dobro ako bude kao prosle godine.Nisam davao jagodu ispod 100 din. Sve u Sapcu.:osmeh::osmeh::osmeh::sreca::sreca::sreca::sreca:::novac::::novac::::novac::
 
VAISTINU VOSKRESE

@savasava

Druze imas u intersad foliju od 50 mikrona, perforirana (izbusene rupe) i mogu ti reci da je vrhunska, ja je koristim vec 5 godina, da se ja pitam ja bi stavio i od 70 mikrona
 
cao svima.Hristos Voskrese.Imam jedno pitanjce za vas.Sta mislite,jel bolje stavljati foliju do 50 ili 30 mik.?Kazu mi da je bolja od 30m,posto je savitljiva.Ali koliko sam shvatio,citajuci poruke sa foruma,da je bolje uzeti 50m...Naime radi se o zelenom hitu,oni prodaju od 30 i nemaju deblje.Hvala unapred i srecan rad...razumem da sad svi imate pune ruke posla,tako da i ako mi ne odgovorite,ja cu ponoviti pitanje
:haha:
To ti je pitanje da li je bolji jugo ili mercedes. Uzimaj od 50 mikrona ja imam i jednu i drugu i mnogo je bolja od 50, Ako ne mozes da nadjes, mozda mogu ja da je nadjem od coveka kod koga sam kupovao prosle godine, cena je bila oko 18 dinara metar
 
Pozdrav svim jagodarima.... Srecne uskrsnje praznike ....

Evo slike mojih jagoda... Danas naslikane....

2i7p937.jpg

50i3ut.jpg
1znsc9h.jpg
 
Za jagodicu. Posto i sam planiram da podignem plastenik pa bi te pitao za dimenzije tvog i kolika moze da bude naj veca duzina plastenika posto hocu jagodu u njega na gredicar, isto tako kao i u tebe nebi sa otvaranjem bocnim. Odlicna ti je unutri jagoda. Ja sam hteo da pokrijem sirine 22met. i duzine oko 30met.
 
Nas plastenik je duzine 30 metara a sirine 7 metara.... Najbolja duzina plastenike je oko 30 metera zbog dobrog provetravanja
jagode..... Ja sam pocetnik u proizvodnji jagoda, nemam bas puno iskustva... Ovo mi je prva godina proizvodnje... Pozdrav...
 
SVIM JAGODARIMA SRECNI USKRSNJI PRAZNICI! EVO NEKOLIKO SLIKA IZ MOG JAGODNJAKA NA OTVORENOM POLJU. I PREPORUCUJEM KNJIGU O JAGODICASTOM VOCU OD PROFESORA DR. MIHAILA D. NIKOLICA ZA SVE POCETNIKE KAO I ZA SVE PROIZVODJACE JAGODASTOG VOCA.
VELIKI POZDRAV SVIMA!
2qu4zg4.jpg
 
@ jagodica
mozes li mi reci samo cime si postavljala tako dobre bankove ? prelepo mi izgledaju i bankovi i jagode, svaka cast:bravo::bravo::bravo:
 
Hvala zaista, bankove smo postavljali pravljenom masinom za bankove, foliju smo rucno postavljali....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh