Izdavanje državne zemlje u zakup

To je realnost.
Ko ima veci kapital moze da izgura te cene bez problema.
Znam i neke kojima ne znam odakle nisu ove godine navrsili 100 000din/ha koliko su lane platili zakup, pa sad opet dali preko 100 000din/ha a nemaju baruta u buretu.
 
Da mislim da je svaki dan Badnji i ja bih licitirao na preko 100 000din.
Vlado Gagic je jak covek domacin ima mozda i 200kj svoje, posten covek kod njega nine r0azna prica on ima sta da izgubi.
 
Da mislim da je svaki dan Badnji i ja bih licitirao na preko 100 000din.
Vlado Gagic je jak covek domacin ima mozda i 200kj svoje, posten covek kod njega nine r0azna prica on ima sta da izgubi.
Ja sam radio te parcele ili u neposrednim njihovim blizinama i odlicno znam sta mogu a sta ne. A to zasto je Gagic uzeo je druga prica,nema veze sa isplativoscu.
 
Po ha na proslogodisnji prinos je nista.
Sta ce biti to ne znam. Da znam mozda bih nudio i vise.
Prosek Srema je preko 4t/ha suncokreta,na boljim zemljama omo 5t/ha.
Jer ima 1 kisu vise od ostatka Srbije koliko vidim. Mi smo 2012. Imali jedva 1.5 tona po ha suncokreta radi suse a inace 4 do 5 tona ide po ha od 2005. Do danas otkako ga sijjemo
 
I jos nesto niko ne govori o velicinama parcela i poziciji generalno. Mozda su velike i lepe table,a mozda su i neke manje niive uz postojece pa ne zele da izgube to uz svoju zemlju.
 
Tako sam ja uzeo prošle godine za 45678 po ha din njivu od 1,2 ha drugu od mene gde imam u okolini 20 kj, a ove g ispred nje još 5 ha za 25333 din po ha .Kad sračunam na tu zemlju koju radim u privatnom i državnom zakupu i u vlasništvu tamo gde možeš sve uraditi od jedne do druge parcele prosek je odličan.
 
Nazad
Vrh