Izdavanje državne zemlje u zakup

:osmeh: Kod nas prosek oko 500 kg žita ili kukuruza,sa nekim deliš subvenciju sa nekima ne.
 
Zasto onda u konkursu traze dokaz o vlasnistvu na parceli koja se granici, tj granici se tako sto su paralelne sa putem, prvo moja, pa kanal, pa ta parcela za licitiranje ? na istom putu, redovi u njivi su paralelni sa putem?
 
U novom zakonu o zemljištu takvo pravo prečeg se ne spominje.E sad ako u usdlovima licitacije ima to da piše je druga stvar.Možda je i to prepušteno opštinama da same rešavaju.Ja bih voleo da bude tako i kod nas jer imam u vlasništu baš gde i kako treba da bude.

E sad sam video na sajtu opštine Kovačica da stvarno ima da se prijavi graničenje.To je super prednost pogotovo kod Vas gde su zatvorene ponude.
 
Subvencija nek bude tvoja i refakcija , daću ti račune na poklon , i još 250 € . Šta je bilo u te dve parcele ? I gde su tačnije ?

Malo je komsija, njive su tebi relativno blizu, daj mi e-mail da ti posaljem sliku sa google earth-a, oznacicu ti ih, ali cena je 340e, gde cu ja veliki zemljoradnik, od sramote da dam njive jeftinije, pa tek sam kupio traktor i plug.
 
Evo nasa lepa opstina se spominje i u "Tabloidu" u vezi sa licitacijom drzavnog zemljista, teks je "Fantasticno za greske u racunu" ::novac::
 
Danas uhapsen predsednik opstine Alibunar. Po osnovu primanja mita u iznosu od 5000e od jednog poljoprivrednika za dodelu drzavne zemlje u zakup.
Trebale bi mnoge stvari jos da se pretresu, ako je ovo pocetak svaka cast za MUP i istrazne sudije, samo da ne bude tresla se gora rodio se mis.
Posten covek da bi uzeo u zakup drzavnu zemlju u mom selu trebao je da plati 50.000-60.000/1h, a zemljiste je od 5klase pa navise................ I budi onda paor..............
 
danas pala prva zrtva mita za davanje drzavne zemlje u zakup, uhapsen predsednik opstine alibunar zbog primanja mita od 5000 e,od stranke iz Vladimirovca.Dalji detalji ce biti kasnije poznati ima indicija da ce biti jos hapsenja.
 
E ja danas casti drzavu i platio zakup za iducu godinu, oko 13000 eura za oko 48 Ha.
Kod nas te korupcije nema, mi cak ni ne znamo sta znaci ta rec. Postenje na nultom mestu !
 
Nazad
Vrh