IMT

@vojkan vrelo

Teško ćes druže taj što si stavio oglas da koriguješ cenu. Letos sam bio kod njega da gledam 577 e sad nisam siguran dal ovaj al po slikama bi rekao da nije, i nije nikak fleksibilan za spuštanje cena. Ja sam bio mnogo zagrejan, i umalo mu nisam dao 11000, ali kad sam malo bolje razmislio shvatio sam da dobijam traktor 16 godina star, a s obzirom da je on trgovac neće mi reci pravo stanje, i zato sam odlučio da malo sačekam i skupim para i kupim mtz 820, koji je ipak nov traktor iako je bezmalo skoro duplo skuplji od ovog...
 
Па рекао је да би дао за 10500 е сад не знам можда и мало мање.Ја сам се надао да је он власник и то први!!!Иначе 2000сати је јако мало за тај трактор.Каже није орао само возио кукуруз и возио берач,бла,бла.
 
Istu priču je i meni rekao... Ja kad sam bio rekao je da je prethodni vlasnik iz subotice. To za sate za bilo kji imt nije uopšte merodavno jer mnogo njih nisu ni imali brojače časova, odnosno imali su al su neisprevni a i nije to nikakav problem vratiti...
 
Mislim da sam ga video letos u Rumi,tražio je više
s jedne strane je puno 10000e al kad vidiš šta se prodaje za 8000e ....
gledam oglase pa za stari tip traže 5-6000e :haha:
 
Istu priču je i meni rekao... Ja kad sam bio rekao je da je prethodni vlasnik iz subotice. To za sate za bilo kji imt nije uopšte merodavno jer mnogo njih nisu ni imali brojače časova, odnosno imali su al su neisprevni a i nije to nikakav problem vratiti...
Па није само бројчаник мерило,све се види само ако га погледаш,мало боље.
 
Taj cika uvek ima kao neke nerazradjene traktore pred generalnu sa 2000-2500 radni sati.Kao sto svi prodaju auta iz uvoza sa 150,000km na satu.
 
Ne smeta to ništa u brazdi.IMT 5106 takođe oduvek ima pogon sa leve strane pa su možda radili neku unifikaciju delova.
 
Најбољи је за сад овај http://www.polovniautomobili.com/oglas5613873/imt_577_dv/
на жалост није серија П али се види солидно стање,цена је 11000 али сигурно то може да се коригује мало.
Сутра ћу да зовем Југометал.На стању га сигурно немају а ако и може онда сигурно треба уплатити па кад га ураде а ја то немам намеру да радим.Иначе хтео сам ја и 5136 да купим али дај диференцијал ме оладио.Данас зовем човека има 5136 2000.г 5000х 17000е и питам га јел си имао проблема са диференцијалом каже искрено јесам једаред.Искрен човек свака му дала.Каже орао дубоко претпрошлње године а суво било и оде.
Vojkane, meni ovaj lici na teski sminkeraj i sumnjiv do zla boga.
 
577 i nosi bar ovaj novi od 5106 prvu vuču .
To su mjenjali bilo je priče negdje.

Nisi u pravu. Samo su felne od 5106 a vuca je ista kao i na onom traktoru iz oglasa sto je iz Zablja, dakle sa kardanom koji je sa leve strane. Moj glas ide za te traktore sa 'levim' kardanom jer je tada leva strana traktora za nijansu teza sto znaci pri oranju sa redovnim ravnjakom plugom.
 
Bubu, ja na svoje oci vidio prednji trap s brene kompletan na sedmici na sajmu u NS... Ako laze koza, ne laze rog. Ne znam sta su montirali kasnije ali ovaj je imao sve komplet brenino na sebi.
 
Nazad
Vrh