IMT

Iz principa ne bih kupio od coveka koji napise da je prvi vlasnik a ustvari je svercer
То ти је исти случај и код мене,чак би му ударио и два шамара.
Иначе данас сам звао Југометал,цена је 2300 000рсд и нема га на стању,каже праве тракторе по серијама а сада се ради серија 549.То је што је.
 
2010.god. kad sam kupio 549 doplata za pv je bila negde oko 100 000 sto je tad bilo oko 1000 evra.
577 je dosta veci traktor,ali 5500 evra je bas velika razlika.
 
Ako je 14500e obican to je korektna cena. Samo se bojim kvaliteta danasnje proizvodnje. Da ga daju beskamatno na 5 godina, uzeo bi na rizik.
 
Углавном је било то да наши људи препричавају разне приче.Али се нечује баш глас оних који их имају.Ја нисам толико чуо да је неко лично причао како је нови трактор лош,и како се много квари или да је свеопште незадовољан.Један мој из села је купио тамо седамдесетих у златно време 533 и милион мука је имао са њим има их и дан данас али код мене има још стотина тих трактора па нико се никад није пожалио.Значи понекад се нешто дешава а може бити и да је до власника.Ено било је у некој теми колега са форума који је купио онај од 90 кс са оном скроз косом маском.Толико сам начуо од неких да има и он мана али човек све лепо о њему прича.Значи углавном куде они који немају.
Сећам се колико су крајем деведесетих причали како ЗМАЈ више не прави нове комбајне већ само префарба и препродаје старе али јадници нису схватили да се у то време већ склапао З135 а не више 133.Мој трактор 1998 ради као сат а толико је причано да су тада били најгори итд итд.Ја сумњам ипак да је квалитет лош али ипак је то много пара за дати за моје домаћинство,за нов.
 
Avgusta 2013 kupio sam 549 dv u Agro Ridu u Novim Banovcima tada je bio 1425000 din (ova skuplja verzija) oko 13000 e tada sada je malo skuplji .
Ali poredjenja radi mislim da cena Imt 577 bez prednje od 14500 e u odnosu na cenu Imt 549 dv je i povoljna.
 
Па добро ајде кажи .Вероватно си милион пута читао коментаре КАКО ИХ САДА ИМТ ПРАВИ ТО ЈЕ КАТАСТРОФА и сл. приче,јел то истина или није,како ти се чини твој 549дв,ваља или не???
 
Zato vele pusti šza selo priča pogotovo one koji nemaju IMT trn im u oku ušao pa se prave pametni.
Ja od imt traktora 49 77 i 39 po meni strojevi za raditi što hoćeš.
 
Само треба погледати овај видео<a href="https://www.youtube.com/watch?v=vP8IOUyoXYc" target="_blank">

Нико ништа не зна а сви лупају ли лупају.Није толико битан видео колико су битни коментари.А видим има и поприличан број прегледа за трактор који је ЛОШ и који никог не занима.
 
MEni su punili glavu pricama da je celik los a i video je moj brat da je na sajmu dovozen traktor valjda imt 539 sa protektiranom gumom.... E sada sve ovo sto pricam je rekla kazala, ali ako je traktor kao dosadasnji onda nema problema, ali ako je kao onaj sto je rekao: Begaj od imt sto dalje onda neznam... Verujte mi da traktori mis e svidjaju, deluju mocno bar meni, e sada covek treba da razmisli sta mu je lakse opraviti, i da DObro CIta Ugovor cak i sitna slova i sve sto nerazume da mu objasne,...A ko su Ponavljam ako su masine kao ovi danasnji nasi traktori onda ja bih uzeo a ako je podvala onda bez sto dalje....
Treba proveriti kod ljudi koji su uzimali masine, mada mislim da je najbolje kontaktirati prodavce ako hoce da vam kazu kome su prodavali traktore(da znate prodavca) pa da proverite... Inace ovako sve je rekla kazala.... najbitnije po meni da ne gubi snagu da nije recimo kao rakovica 65 konja koja jedva vuce dva pluga....
 
Nazad
Vrh