IMT

ovaj traktor je farban,tu glavu dajem svoju,u te radove se razumem,gume su razlicite,pogledajte samo sirinu sare po sredini gume,jedan sara krampona je sira druga uza,za et dve stavke sam siguran da su laz a ostalo dok se ne proba nemoze se znati
 
po meni je ovaj traktor u pristojnom stanju. ima ljudi koji bas lepo odrzavaju masine i ovo je jedan otprilike od tih. farban nebih rekao da je jer je sveze opran pa se sija ali jedino na licu mesta se sve da videti. mali broj sati rada ima sto mi je malo cudno gledajuci gume jedino ali nevidim proizvodjaca guma.ali ako je isao u vucu asvaltom to tare prilicno. prema tome dobar majstor uza se i temeljit pregled jer nisu mali novci u pitanju
 
Море стварно је сумњив,добро је човек приметио да има две различите гуме.А и црвена боја кабине је нешто много дречава и то баш у детаљ чак и на местима где се качи за трактор.Мотор му није фарбан али могуће да је кабина скидана и фарбана.Мењао је и црево за воду и за компресор.Ако га људи познају као трговца а он се представља као честити власник онда то много не ваља.
 
Kabina nije farbana cela sigurno jer se vidi izlizana boja na vratma...možda je mestimično ušpricavana
f2a63d368336079.jpg
[/URL] [/IMG]
vidi se da je ram haube,maska i tegovi sveže ofarbani
 
Redovno pratim glase na polovnim automobilima zadnjih 3 godine i taj lik iz Golubnaca je neki nakupac-švercer uglavnom je imt zastupljen i koji Belarus,sve i jedan deluju ulickani koji god ima,tegove ofarba ,auspuh i mačije oči stavljene na zadnjem delu kabine na belom povišenju krova,u ovom slučaju i na zadnje staklo je stavio,inače uglavnom se na istom mestu slikaju na travnjaku ispred kuće tako da sam i kuću već zapamtio,i ima još jedan lager od možda 2-3komada traktora na Fruškoj gori Irig ili Sremska Kamenic. I još jedna bitna stvar sve i jedan se vrti od 2200-2500sati. Traktor izgleda ok,ali dok se uživo ne vidi i neproba ne može se ništa bolje saznati. I prvi vlasnik nije sigurno.I valjda neko sa foruma iz toga kraja poznaje čoveka ko prodaje te traktore.
 
Sve to stoji ali traktor baš lepo izgleda.Vojkane prodavao je naš član Aron 577 DV on je prvi vlasnik.Ako hoćeš poslaću ti njegov broj telefona.
 
Ako je slickan ne znači da ne valja inače trgovci imaju najbolje strojeve samo su skupi .
Neće on kramu uzet kupe dobar stroj jeftino onda preprodaju.
 
zeljko025, kod jednog iz Golubinaca sam ja išao pre par godina kada sam kupovao plug. Tata i sin rade sa mehanizacijom, tada su u dvorištu imali 8 ili 9 komada 539 i 4 rusa 820. Svi traktori uredni, ofarbani, čisti kao iz fabrike. Svaka im čast na trudu za spoljni izgled. Šta je unutra, najbolje je povesti majstora pa proveriti. Niko ti ne garantuje da kad kupiš polovan traktor od vlasnika u dvorištu da će te služiti 10 godina bez kvara. Poznajem jednog švercera koji kad kupuje traktor gleda da ima što manje ulaganja da ga dovede u radno stanje i da ga može terati na vašar. I nikad neće traktor prodati koji nije ispravan, uvek ga otera kod dobrog majstora (poznajem ga lično) da ga utegne i spremi za prodaju. Kupovina od švercera ima prednost jer se sa njima lako dogovoriš i možeš praviti svakakve kombinacije.
 
ma neka zaradi on ako ume da kupi jeftino i proda skupo,ali ako kupi neispravno i samo malo sanira i prikrije pa odere nekog i crkne mu traktor posle 2 dana ili u brazdi,to vec nije to,ne kazem ja da nema kod preprodavaca dobrih trakora koje su ljudi ili naslednici jeftino prodali iz njima pozntih razloga ali mnogo vise ima groblja od traktora koje samo cekaju trenutak kada ce crci
 
Ma taj lik je 100% preprodavac i stvarno je sumljiv.Zapazio sam ga i ja jer cesto gledam oglase,a on je prosle godine prodavao neki 565 DV za koji sam se zainteresovao,a kad sam cuo cenu umalo na **greška nisam pao,ako se dobro secam 9800e je trazio za njega,a 90.godiste.Ista prica kao za ovaj 577,kao on je prvi vlasnik,ima oko 2000 sati i fabricke gume,a gume mu sve razlicite.Izgleda neki tazak lagarant.
 
Lako se to provjeri itaš jel dobar i može proba staviš plug probaš kupiš nema bolje.
Drukčije ti na 7 ne možeš vidit ima motor koji se ne pregrijava i hebi ga .
 
U Staroj pazovi je covek prodavao svog 577 dv 91 godiste sa 1250 radnih sati i bila je moguca proba ceo dan u oranju i svemu ali i cena je bila 10000e fiksna.
 
Ma ja nezz da ikoji ima tako malo sati bar 577 ja kad sam svog kupio na satu bilo 7000 i nešto sati s tim da se sat raspao ,pinjona nije bilo pa sad ti sračunaj koliko on ima sati.
 
covek je obradjivao 10 jutara zemlje i masine su mu sve full mozda ga neko i zna sa vasara u Rumi uopstalom ja sam samo rekao kako jeste
 
Da se ne raspravljate Svercer je!
Napisao sam u temi mtz za jedan traktor koji je kupio u mojoj ulici.Radni sati su isto kao i na kolima kilometri.Znaci mogu se namestiti na koliko hoces.
 
Nazad
Vrh