IMT

Iskreno i ja se to razmisljao sto je mnogo mnogo je kao on treba i instalaciju da razveze posle da osmirgla ma opet ja racunam i ispade mi mnogo

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Icicu da mi naprave boju rasturicu operem lepo posle maske osmirglam i to je to ral 3002 je boja za imt?

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Pa sve delive za sivu boju ima ona siva i nije komplikovana toliko ali bitno crvena da se pogodi ja volim kad ima liniju i lepo ofarban

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Onaj Kolarski iz Crepaje traži 1000 eura minimum ali uradi u fulu, peskarenje, većina se rasklapa i posebno farba, tapaciranje kabine, instalacija, sedište, znači sve uradi, ništa ne prođe ofrlje, traktor bude bolji nego iz fabrike. Da li se to isplati?
 
На сликама изгледа боље него нов. Човек ради како детаљно и педантно.
 
Loše. Ne bih ti preporučio. Mislim bolja je od ovih najeftiniji uljanih i nitro ali ne mnogo. Pogotovo mi se nesvidja taj koncept 3u1. Jednostavno to ne može tako. mislim da jedan sloj zameni 3 druga.
 
Ona pitura znam da brzo gubi sjaj dobra je bila er lak grčka crvena 107 i 110 kad se pomesaju i nijansa i kvalitetna bila e sad ne znam meni ne treba preterano mogu i da na pravim prema Ral

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 

Ovako izgleda posle 7 godina...
Znam da nije tema belarus ni farbanje,al kad se povela priča o crvenoj boji...akrilna što se kolima farbadu..
 
Znaci vredi kval8tetna boja nema sta ma ono kolko treba krila i hauba i 2 l je taman ja mislim a za motor cu ovu sto je ima svuda ne bih 3 u 1 nekako mi to ne pije vodu

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Sa 3u1 sam farbao prikolice,sa tri marke,i ne vredi,sve su iste,posle godinu dana matiraju i izgleda ko osnovna boja..
Za toliko crvene koliko vidiš trebalo mi oko 30 do 40e...mislim da mi je dva seta bilo dovoljno..trup je već druga priča,puno krivina,udubljenja,neravnih površina pa ode daleko više boje...
 
Sa 3u1 sam farbao prikolice,sa tri marke,i ne vredi,sve su iste,posle godinu dana matiraju i izgleda ko osnovna boja..
Za toliko crvene koliko vidiš trebalo mi oko 30 do 40e...mislim da mi je dva seta bilo dovoljno..trup je već druga priča,puno krivina,udubljenja,neravnih površina pa ode daleko više boje...
Za trup je dobra ja milslim i Pitura, ne znam kakva je crvena Irkom mehano

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Ne valja siva pitura, ja nisam zadovoljan, sjaj ne postoji, cim sam ofarbao traktor matirala je.
Sad treba da farbam jednu Rakovicu, ici cu kod ljudi da mi naprave auto lak, pre 7-8 god mi pravili boju, evo jos se traktor sija skoro kao nov.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh