IMT

Ma dovod goriva ga muci, kad radi na leru dolazi mu dovoljno nafte koliko mu treba dok za veci gas nema dovoljan dotok
 
Juce spremao malo sa 558 ali trebace mu veci setvospremač

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Da bi je zamenio ona 200 din kvalitet ravan nuli a previse posla za rastavljanje toplink veze mozda cak i zamena nekih delova
A silikon uradi posao perfektno

Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
Juče bio u selu, razbacio drugu turu veštaka po žitu i obratio pažnju na toplink. Sve si u pravu, gume skoro da nema i zjapi onaj prostor u unutrašnjosti. Ubacio malo ulja sa pumpicom, da podmaže i sad prvom prilikom ću uzeti silikon i to začepiti. Bilo bi lepo da može neka manžetna ali vidim da sve to treba dobro rasturiti da bi se došlo do nje.
 
Možda može neka univerzalna manžetna homokinetičkog zgloba od auta da se postavi. Seče se na meru prema bilo kom zglobu pa tako može i prema prečniku te gume za treću tačku.
A trebalo bi i kontaktirati Top spider firmu, pa ako oni prave te gume onda uzeti od njih originalnu. Kvalitet njihovih proizvoda je odličan.
 
Pozdrav treba mi pomoć fali mi na traktoru deo za vazduh ovo sam slikao na drugom traktoru ali ne mogu da nadjem nigde gde to ima znaci ja tu nemam nista sve je skinuto
02024ef5f17880f021876a86aaedc147.jpg


Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Pozdrav treba mi pomoć fali mi na traktoru deo za vazduh ovo sam slikao na drugom traktoru ali ne mogu da nadjem nigde gde to ima znaci ja tu nemam nista sve je skinuto
02024ef5f17880f021876a86aaedc147.jpg


Sent from my SM-A528B using Tapatalk


Slavina vazduha Petoletka IMT,IMR,Store,Univerzal​




Cena: 3500 dinara

Spojnička glava spojnica Petoletka IMT,IMR,Store,Univerzal​




Cena 1800 dinara

Crevo ko crevo možete svugde da ga nađete

 
Aj da pitam pošto nisam do sada imao susreta sa vazdušnom instalacijom a hteo bih da sredim to na prikolici. Da li je spojnica ista na traktoru i na prikolici ili ima odredjeno gde koja ide?
 
Нису исте на трактор иде женска, а на приколицу мушка она има онај трн у средини фиксан. Док код женске тај трн служи као вентил и кад га стиснеш почне са испуштањем ваздуха.
 
Sta drze ovi siljci reduktor ili menhac na 558 majstor mi gledao ali kaze da ih ne menjam vec samo sam kupio zupcanik valjda nece da izbacuje iz brzu kad orem
b1a8c1228e530178d60671e4c1943200.jpg
7bb6e2dc494839b6175017699d7f93c2.jpg


Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
On vice dobre da ih ne menjamo ocistio pregledao ako je do njih i opet se treba sve ono rastura zajebano ce bude

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Njih promeniš lako jer su ispod poklopca menjača.Zupčanik si džabe kupovao, treba šuplje vratilo da zameniš, središ reduktor i pregledaš bakarnu podlošku za štelovanje jer je to uzrok iskakanja male ručice.
 
Zamenio sam i bakarnu podlošku ovo kaze da je sve super zato nisam menjao

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Ja još svoj 577 nisam uperio..ponovo zamajac tokaru..korpu opet prepakovali..skidao zadnji deferencijal...ko nov...sad mi čak djeluje da kad je na petnestki gasu i leru i stisnem kvačilo da ima neke neodređene vibracije...tačno će mi razbiti ležaje na radilici
 
Retkost al ajd. Videćeš. Ako opet bude iskakalo, onda majstoru našteluj uši.
Majstor pregledao sve stvarno je dobar ovaj zupcanik se pojeo malo kaze ostalo je ko staklo on samo iz brzu izbacuje spore ne e sad videcu on garantuje pojma nemam ni ja ja se plasio da nisu planetarci ali nisu on pri oranju ili opterecenju izbaci reduktor

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Nazad
Vrh