IMT

Koji je motor u pitanju pa se bojis da ce nestat PVP?
 
pozdrav trebaju mi prirubnica pumpe i kandzasta spojka za servo pumpu na imt 560 ako ima neko polovno ili da mi preporuci dobro opremlljenu prodavnicu naso sam nesto na kupujemprodajem al mi nesto boja delova ne stima . mozda sam of topic izvinjavam se ako jesam :ppozdrav:
 
Malo se ponovilo. I vanjske i unutrasnje Cultor 8pl.

7Oew1l3.jpg


ugRvHOt.jpg
 
Kako unutrasnje 8 platana? Verovatno prednje i zadnje Cultor 8pl:osmeh:. Sad si miran godiama.
I meni je na Rakovici Cultor, a kupio sam i za Torpeda sve 4. Za sada sam zadovoljan. Dalje videcemo.
 
Pojesce se srednja linija i na stranim gumama ako usmerenost nije dobro podesena,tako da je odnos cena-kvalitet vise nego dobra,ja doduse imam Tigar kupljene 2004 i srednja sara stoji idealno.
 
Zbrzio jbg. :osmeh: I vanjske i unutrasnje su nove. Zadnje su 12 platana.

- - - - - - - - - -
Meni su 14ke 8 ili 10 platana i zakrivljen krampon, dok su 16ke 12 platana i klasican ravan krampon. Ne znam zasto je tako. Nisam primetio da se prednje nesto vise trose po sredini. Evo kod mene su odradile 3 sezone i skoro da se i neprimecuje potrosenost.
 
Gde ima da se kupe prednje linijske gume 6,50 R 16 jel postoji to uopste u srbiji,trebaju mi za 540 napred jer pozadi ce da idu najverovatnije 14.9 28.
 
Mislio sam da ne menjam felne,uradicu ove felne i da ubacim malo vislje od 6.00 mozda cak 7.00-16.Ako ne nadjem moram kao i ti felne i gume od 558.Najverovatnije uz 14.9-28 cu da ubacim i motor M34.Plasim se za konus.tanjirasti jer nema bocne reduktore-planetarce.
 
Pa onda ubaci i bocne reduktore :haha:....:ppozdrav:
Tom traktoru definitivno bi trebali neki bocni reduktori ali skup zahvat.Ovako ce dobiti gume 14-ke,napred neke malo vece i najverovatnije motor 4 klipa.Ovaj trenutni M33 motor se bas muci sa ovom transmisijom od 560.Trenutno nije to to sto meni odgovara u potpunosti,tacno mu fale vece zadnje gume,traktor je tezak 2 tone a na ovim gumama 12-kama skace kao jarac.
Snalazim se ja sa njim i ovako,ali fali mu snage i to dosta.Naprimer kad posle njega sednem na 560 kao da sam seo na traktor sa mlaznim pogonom,taj jedan klip na taj menjac mu puno znaci.
 
Čemu potreba na te manje traktore stavljati tolike gume? Imaju neku određenu namenu ili za svakodnevnu upotrebu?

Послато са SM-G386F уз помоћ Тапатока
 
A na 540 su poluosovine itd. kao na 533?
Pitam zato sto je komsija prosle zime ubacio m34 u 533 i ubrzo zatim mu upreo poluosovine. Doduse, covek je vrlo lak na gasu.
Da,da toga se i ja plasim,poluosovina i konusnog.Da ima planetarce i reduktore nebi bilo zime.

- - - - - - - - - -

Čemu potreba na te manje traktore stavljati tolike gume? Imaju neku određenu namenu ili za svakodnevnu upotrebu?

Послато са SM-G386F уз помоћ Тапатока
Kao sto sam napisao 2 tone na gumama 12.4 28,dok je kod 533-539 daleko bolje izbalansiran taj teret na 1,5 tonu adekvatne gume,menjac,poluosovine,konusni......
 
Nazad
Vrh