IMT

- - - - - - - - - -


gle gume su jako loše a sad sam znaš ako je mjenjač hidrulik motor odičan vrijedi maks 3000 eura i dobra kupovina opet ćeš vratit novce

Ovdje su na losem glasu zbog buke koju proizvodi mjenjac/diferencijal, a i neki imaju problema sa hidraulikom i ako ne znaju nekoga da im to popravi nastaje nocna mora, mislim da ima jedan u selu u takvom stanju a koliko se sjecam da ga je platio oko 10000kn ili malo vise.

- - - - - - - - - -

Curkanje i vlaženje na IMT-u je dodatna oprema.Ako prestane da curi i vlaži samo od sebe onda znaš da nema ulja.

Ovdje u selu je neka moda vecinom kod 560 da im otpadne kompletna zadnja poluosovina sve zajedno sa felgom i gumom , kotaca koji je mislim u brazdi, lezaj dobije lufta pa treba da se malo stegne , pa razbije tu maticu pa otpadne kompletan sa poluosovinom , ima vec nekoliko slucaja , onda deo pod misku i kod lokalnog tokara da navari i popravi navoj i napravi maticu ako me sjecanje dobro sluzi :haha:.

Tako da ovo sto curi ulje i nije neki problem:haha:, zato na mom IMT nije nista zardjalo za razliku od zetora:haha:.
 
Ovdje su na losem glasu zbog buke koju proizvodi mjenjac/diferencijal, a i neki imaju problema sa hidraulikom i ako ne znaju nekoga da im to popravi nastaje nocna mora, mislim da ima jedan u selu u takvom stanju a koliko se sjecam da ga je platio oko 10000kn ili malo vise.

- - - - - - - - - -


A ti od nekih ljudi po Slavoniji bolje ni džabe ne uzet traktor.
Jer nit održavaju niti rade s njim odgovarajuće, samo se iživljavaju.
Što se tiče mjenjača on nije loš samo buči.
A opet ko kupuje traktor za te novce buka mu najmanji problem.
 
Ovdje su na losem glasu zbog buke koju proizvodi mjenjac/diferencijal, a i neki imaju problema sa hidraulikom i ako ne znaju nekoga da im to popravi nastaje nocna mora, mislim da ima jedan u selu u takvom stanju a koliko se sjecam da ga je platio oko 10000kn ili malo vise.

- - - - - - - - - -


A ti od nekih ljudi po Slavoniji bolje ni džabe ne uzet traktor.
Jer nit održavaju niti rade s njim odgovarajuće, samo se iživljavaju.
Što se tiče mjenjača on nije loš samo buči.
A opet ko kupuje traktor za te novce buka mu najmanji problem.

Pa i nije bas tako da su svi traktori neodrzavani , ali ti i nisu bas na najboljem glasu , mene tu napadao jedan iz ulice da zamjeni sa mnom 577 sa relativno novim gumama za 533 koji je duplo stariji, onda ti je jasno na kojoj su cijeni, prvi koji su ih kupovali su nosili antifone dok su radili a to da je buka najmanji problem , to reci poslije nekoliko hiljada radnih sati. Traktor vuce i mozda bolji od dosta njih ali jednostavno reputacija mu nije najbolja, pogotovo zadnjih godina kako su se prodavali novi iz IMT , toliko su imali reklamacija zbog kvarova da su i trgovci odustali da ih prodaju jer su bili zatrpani reklamacijama.

U ulici se prodaje jedan IMT polovina 80-tih proizveden, vlasnik umro , malo slabiji od 577, malo radio, ali kad su ga upalili u najvisem stepenu prenosa jedva sam sebe vuce po asfaltu, moguce problemi sa gorivom a moguce i lose odrzavanje. Ja znam tu neke lokalne svercere koji su morali prakticno da sruse drvo da dodju do traktora , malo ga ismirglaju i prodaju , onom tko ga je kupio mislim da je brzo smrklo kad je poceo da ore sa istim.
 
grabik, može na PP, ako ima nekakav zanimljiv 560 ili 577 kod tebe u okolici, da vrijedi nešto, i ako imaš sliku....

ovaj 577 nije toliko loš, al i naradio se, to je sigurno, gume su jako loše, to je istina, nisam još vidio koliko dođu nove, ili neke polovne, da mogu odraditi barem 3 godine, dok neskupim za bolje, meni on treba za oranje, i možda sjetvospremač, ako ga kupim za njega, inače stignem sve pripremiti fergusonom, al oranje mi je problem.....
 
Šta mislite o ovom novom IMT 577 ?
http://www.njuskalo.hr/traktori/imt...triran-1-vl-1-boja-76.000-kuna-oglas-16935710

Kakve su se pokazale te nove sedmice?? Misli mna izdržljivost motora i mjenjača ponajprije, hidraulika i kočnice znam da su poboljšani, s tim nebi trebalo biti problema.

Opčenito, dal se isplati kupiti takav traktor?? Jer ipak radilo bi se tu o 10.000€, jest da je traktor 10 godina star, neznam kak to procjeniti, dal je to puno ili malo za takav traktor.

Ako se pogleda malo situacija, za solidan 577 (novija linija) oko 1990. godišta traže po 8.000€, a smatram da bi ovaj trebao biti udobniji, ako bi se gledalo tako, tih 2000€ više ne igra ulogu ako opravdava noviji traktor tu cijenu.
 
Pa i nije bas tako da su svi traktori neodrzavani , ali ti i nisu bas na najboljem glasu , mene tu napadao jedan iz ulice da zamjeni sa mnom 577 sa relativno novim gumama za 533 koji je duplo stariji, onda ti je jasno na kojoj su cijeni, prvi koji su ih kupovali su nosili antifone dok su radili a to da je buka najmanji problem , to reci poslije nekoliko hiljada radnih sati. Traktor vuce i mozda bolji od dosta njih ali jednostavno reputacija mu nije najbolja, pogotovo zadnjih godina kako su se prodavali novi iz IMT , toliko su imali reklamacija zbog kvarova da su i trgovci odustali da ih prodaju jer su bili zatrpani reklamacijama.

U ulici se prodaje jedan IMT polovina 80-tih proizveden, vlasnik umro , malo slabiji od 577, malo radio, ali kad su ga upalili u najvisem stepenu prenosa jedva sam sebe vuce po asfaltu, moguce problemi sa gorivom a moguce i lose odrzavanje. Ja znam tu neke lokalne svercere koji su morali prakticno da sruse drvo da dodju do traktora , malo ga ismirglaju i prodaju , onom tko ga je kupio mislim da je brzo smrklo kad je poceo da ore sa istim.

Imam ja takav traktor kući radi se svaki dan pa uši ne bole .
ove godine je cjele u šumi i ne kvari se jedini kvar je kad prva vuča skrše volan.
Tako da ima kakva sedmica za 10000 kn pogotovo novi tip ja odmah dođem po nju.

- - - - - - - - - -

Šta mislite o ovom novom IMT 577 ?
http://www.njuskalo.hr/traktori/imt...triran-1-vl-1-boja-76.000-kuna-oglas-16935710

Kakve su se pokazale te nove sedmice?? Misli mna izdržljivost motora i mjenjača ponajprije, hidraulika i kočnice znam da su poboljšani, s tim nebi trebalo biti problema.

Opčenito, dal se isplati kupiti takav traktor?? Jer ipak radilo bi se tu o 10.000€, jest da je traktor 10 godina star, neznam kak to procjeniti, dal je to puno ili malo za takav traktor.

Ako se pogleda malo situacija, za solidan 577 (novija linija) oko 1990. godišta traže po 8.000€, a smatram da bi ovaj trebao biti udobniji, ako bi se gledalo tako, tih 2000€ više ne igra ulogu ako opravdava noviji traktor tu cijenu.

Taj je jedini jeftin na oglasu, al opet da mene pitas da imam novce odmah bi ga kupio .
Opet bolje nego star 30 godina,
 
Taj 577 je bio prije par mjeseci na njuškalu i felge i trup nisu bili svježe obojani i prodavo se zato što mu ne treba,a sad je to frisko obojano,a piše "prva boja". i sad mjenja za jaceg,a isti oglasivac..
 
Drugari,da li je ovo neko ugradjivao ili zna gde semoze kupiti?
200200.jpg
Ja i prijatelj smo to ugradili na imt 558, zavarili sa evb elektrodama i sve je ok ali su ove kugle malo presiroke za neke priključke. Kupljene su u trgoagenciji.
 
Taj 577 je bio prije par mjeseci na njuškalu i felge i trup nisu bili svježe obojani i prodavo se zato što mu ne treba,a sad je to frisko obojano,a piše "prva boja". i sad mjenja za jaceg,a isti oglasivac..

Vidi se iz aviona da je svjeze ofarban. Sto se tice prodaje traktora u oglasima znam jedan traktor (ali ne i vlasnika)koji je oduzet , kredit ili lizing , jako lose estetski izgledao , nije bio u pitanju IMT vec belarus, banka odnoso advokatska komora koja je zastupala istu, prodala ga je za 2200E , otisao iz slavonije u Zg ili Varazdinsku zupaniju i poslije bojanja i malo sminke , neka stakla bila razbijena na kabini , pojavio se na njuskalu za 10000E , 952 stara oko 8 godina. A takodje i jedan koji je prodan na licitaciji za 10000E , a osvanuo u oglasima poslije malo sminke i popravki kabine i haube za 30000E , ovaj je noviji i veci traktor.
 
Evo, mladje generacije se odmah raspekmeze kad cuju da je jedan IMT radio 100 jutara zemlje "NEMOGUCE"... Ja znam da je moj komsija godinama radio po ovim nasim brdima radio 80 jutara s 539 i 558, kasnije su radili 100 i presli na 2x560 nove linije. Svake druge godine generalka na motoru i bez razradjivanja samo gaaaaaaaaaas. Dan danas decko radi 100-tinjak jutara s dva 577DV i to u posavini gdje je jaaaako teska zemlja.

Ne znam sta je tu toliko cudno?

Sto se blokade tice, ovisi kako je pedala podesena i na koji princip radi blokada. na 539-549 se mora drzati dok na 560 ako je podeseno tako ne moras ali isto tako nece sama ni iskociti, moras se sagnuti i povuci "dugme" prema gore. Ako je podesena kako treba, mora se drzati i na njemu.

bogami ako nije onaj klip i makaza podmazano onda ne moras drzati. kod mene je tako bilo i prve prilike pri koristenju blokade ja okrecem volan a on neznatno skrece u tu stranu ja pogledam iste sek i vidim da je gljiva skroz dole i rukom vratim, istu vece sam sve poskido ocistio i podmazo i sad se vrati svaki put al svaki put i mislim da je tako fabrika nanijetila. nije zdravo da ti moras da vracas jer desice se nekad pod teretom da ej zaboravis vratit i zdrobis diferencijal. ali svakom svoje. :ppozdrav:
 
Ljudi imam problem sa 560...kada idem u rikverc on hoce kao da se ukoci u mesto pa onda moram da idem 2-3 metra napred i onda kad idem u rikverc ono ide kao da nema problema prosle gosine smo stavili nov zastavin kocioni cilindar...pre sezone smo sredili kocnice i nije bilo problema do pre neki dan.svaki savet je dobrodosao...A za tenerife 'ce se dogovorimo....
 
Biće da ti blokira kočnica samo kod tebe kontra meni je kad sam kupio traktor znala se ljepiti dok nisam sredio.
 
i meni je kao i kod clana 577 blokiro naprijed. pa cimnem nazad i onda naprijed i nema problema. a kod tebe je najvjerovatnije kontra. raskaci kocnice. povadi pomocne cilindre kroz gornje otvore gdje izlaze crijeva i probaj onda dal ce blokirat.
 
Nazad
Vrh