IMR - Rakovica

Pokušaj zameniti četkice rotora i poravnati poklopac. Četkice se nalaze iza poklopca a poklopac je kod cevi ili creva (zavisi šta imaš) koja napaja pumpu. Suprotan kraj od onog gde se pumpa šrafi za motor. Lako se može odraditi, ništa komplikovano, 4 šarafa za 8-micu ključ.
 
Ne pali vruća jer je rotor otišao u aut.
A sta motoru smeta start sprej hladnom ili vrućem?
Znam za par motora koji su osteceni iz cista mira a paljeni uz pomoc spreja.
Sad sledi odgovor da to nije od spreja 100%...
Ne bih se ubedjivao na ovu temu.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Znam za par motora koji su osteceni iz cista mira a paljeni iz pomoc spreja.
Sad sledi odgovor da to nije od spreja 100%...
Ne bih se ubedjivao na ovu temu.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Nema sta da se ubedjujemo sprej je korisna stvar u rukama normalnog čoveka, u rukama budale ne da može da ošteti motor nego moze da se raspadne i to bukvalno od njega.
 
I meni se dešavalo da se na leru ugasi i onda isto patnje sa paljenjem.Sutra pumpa ide kod bošiste mislim da je bolje rešenje nego da vučem balone sa vodom.🤪
 
los anlaser i akumulator, gazda turio sprej u sred leta, s44 motor, posle nekog vremena morao sam da mu menjam dihtung glave, probio izmedju klipova....
Kao što sam napisao sprej je odlična stvar za normalnog čoveka i može dosta da pomogne u nekim situacijama za budalu nije ni nakovanj a ne nešto drugo.
 
Мора се распасти кад нагрувају спреја, спреј се само мало шприцне чисто да га "омирише" мало и то му је довољно. Знам људе који су на два, три паљења празнили целу боцу старта.
 
Verglas i strcnes malo, nikako neprekidas verglanje kada strcnes sprej. Valjda sam pogodio, nisam ga koristio 3-4x.
 
Nazad
Vrh