IMR - Rakovica

A pa vidjao sam te tandem pumpe na rakovicama ali nisam znao da se tako zovu... Ja mislim da sa kupovinom te pumpe hidraulicni volan ispadne lepa investicija???? :sta:
 
Sta sve treba uraditi i da li nesto treba prepraviti da se na Rakovicu 65 stavi motor s44?
 
Spremna za razbacivanje po ritskim zemljama.
photo0251.jpg

photo0252.jpg

Original i sira verzija.
photo0253.jpg

photo0254.jpg
 
Ha! Koje iskorištenje materijala! Svaka čast! Jedna sugestija.... Spustite pritisak guma na ~1atm. Otkinuće rajka ledja šoferu ako je ostala na 2-2.5. Barem bih ja tako uradio....
 
I lezaj i zupcanik i mesto gde lezi lezaj u trubi.Dosta sam trubi skidao na rajki zbog toga,a kako i necu ovde je Rakovica nacionalno vozilo broj 1.Svaka druga kuca je ima.
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Sta biste preporucili Imr 65dv ili 76dv? jel ima neka neku manu meni treba za povrsinske poslove...
 
a koji koristite za dubinske poslove? :osmeh:
?
Za to su rusevi 1221.3 i 820.2 :)

- - - - - - - - - -

Pa treba mi sa prednjom vucom jer ovde kod mene je brdovit teren i treba mi za sumu kad budem isao za drva tamo traktor bez prednje nema sta da trazi a ovi rusevi su veliki! Sutra zovem ove prodavce da vidim sta kazu za cene pa jedna mora da padne od te dve :D
 
Mali Misa@ Nisam mislio da je sporija, nego ako radi samo prskanje, spartanje, baca vestak, transport onda nema potrebe za prednjom vucom, ali ako ide po brdu kao sto i coveku treba onda je ok.
Znam koja je razlika voziti rakovicu sa prednjom vucom i bez nje, sa prednjom je dosta otezana napred, i zbog toga kazem da je sporija(tromija) u odnosu na ovu bez
 
Onda se,Borko,nismo razumeli,meni treba i za oranje. Ja sam gledao mnogo polovnih traktora zadnje vreme,i nista nisam da se moze koristiti bez ulaganja,pa sam odlucio da ipak kupim novu 76 dv,deo na kredit,deo gotov novac,mislim da ce to biti pola-pola.
 
Nazad
Vrh