IMR - Rakovica

2ymdspl.jpg
14v2ntv.jpg
to sam neki dan prao traktor i perkirao
 
Odlicno izgleda,i mi cemo da kupimo novu,ali cekamo subvencionisani kredit,kazu da bi trebalo da pocne ponovi u februaru. Jesi je kupio sa vec gotovom kabinom ili si zvao ove iz Uzica da ti oni montiraju? I ako bi mogla neka slika kabine iznutra.pozzz
 
kuio sam je bez kabine na sajmu 2009 a dogodine isto na sajmu sam kupio kabinu traktor sam kupio sa onim popustom od 2000evra a na kabinu dogodine dobio povracaj od 40% tako da ispalo bolje sto sam kupio posebno
 
Imao je moj kum 76, 2003 godiste, cini mi se da je 3 puta zeznula spojnicku, i prodao ju je. A jedan drugar je prosle godine kupio isto novu 76 DV, do sada je menjao rezervoar posto je pustao, vodenu pumpu i sada ga nesto zeza pumpa visokog pritiska... I da traktor je navodno dobio sa antifrizom u njemu, kada je izmerio do koje temperature trpi cini se da je pokazalo 0 stepeni....
ako nije tajna koja je bila cijena u € 76 i 76 DV bez subvencije
 
76 bez DV je bila kupljena 2003, tada koliko se secam jos nije bilo PDV-a a ni subvencija, ali mi se cini da je tada bila 9000 evra... A za ovu DV nisam siguran moracu da pitam druga...
 
R76 standard sa kabinom je 13 500e, a sa DV je 16 200 pa samo na to dodaj msm 20% koliko izadje subvencija.

@saleso i kako si zadovoljan sa njom? i ja sam nesto cuo za taj povracaj od 40 %,jel bi mogao da mi kazes o cemu se tacno radi,i kako si dobio povracaj?
 
kuio sam je bez kabine na sajmu 2009 a dogodine isto na sajmu sam kupio kabinu traktor sam kupio sa onim popustom od 2000evra a na kabinu dogodine dobio povracaj od 40% tako da ispalo bolje sto sam kupio posebno
Kako te sluzi Rakovica, jel je bilo nekih problema sa njom, koliko sati vec odradio sa njom? hvala unapred...
 
@ manjevic
bilo je neki sitnica ali nista posebno promenio sam ac pumpu sada jesenas i prednju jednu gumu popucala mora da je negde stojala na lageru i suncu dugo sad ima 500sati
 
gde mogu kupiti filter hidraulike za rakovicu65?prednost okolina vrsca.i da li postoje dva tipa?
 
Jusel + bex = Rarosh. Imas dva tipa filtera. Ako imas na onoj debeloj cevki koja ide do pumpe ,a nalazi se ispod rezervoara za vazduh, jednu budzu tamo ti je jedna vrsta filtera. A u samom kucistu je druga vrsta filtera. Barem koliko me sluze sive celije......
 
Nazad
Vrh