IMR - Rakovica

Abro te kabine proizvodi firma MD Metal iz Užica, evo brojeva za kontakt:
Milka Bisić 031/572-752 572-176 064/333-20-90
 
Proverio sam sad sam bio do garaze i izgleda da je u pitanju civija,osigurac.Ovim putem bi hteo da se zahvalim Sinisi 1979 i Borku Jagodincu na pomoci :ppozdrav: :ppozdrav: Takodje cu poslusti savet Kosjerca da stavim osigurac u osigurac da bude jace.:ppozdrav:
 
Neces moci da stavis osigurac u osigurac , stavi sraf 4mm u kvalitetu 8.8 ili jaci te civije stradaju ko lude na rajki , ustvari nestradaju one nego ih ti lomis budi malo nezniji ne tucesje nego vozis stradaju i civije na salt keblama i na viljuskama nemoj se iznenaditi
 
Video sam ovaj dizajn Rakovice pre par godina ali samo na prospektu ili na njihovom sajtu,znaci napravili su par komada mora da su se posebno narucivale
EDIT:uuuuu pretece me @Matic
 
Ma nema veze.Onda mi paznju privukao model Rakovica 110 bas je bio lep na oko a gledano sa druge strane uradjen samo tako.Motor je bio nas IMR dok ostalo nista sem guma naravno.
 
Tog velikog se secam u pravi si,imao je cini mi se zatamnjena stakla i neku gomilu elektronskih dida-bida unutra,znaci ipak sam ih video i uzivo
 
Da li bi neko od vlasnika Rakovice sa kabinom mogao da izmeri sirinu proreza na kabini koji opkoracuje haubu ? Konkretno interesuje me ona siroka kabina, mada mislim da je to na svim Rakovicinim kabinama isto...
 
Izmeri komso haubu na rajki koliko je siroka na mestu gde lezi kabina,imas kod nekog valjda,ako nemas izmerim pa ti javim sutra.
 
To je dobra stvar.Sada može da ugradi koje hoće gume dok kod fabričkih felni mogu samo 6.00-19 koje dosta koštaju a ne traju dugo.
 
Ima takve tockove prednje moj komsija u selu,voli covek da stedi i improvizuje.Rezultat je bio da je pukao ceo prednji most,a o motanju ni reci,zato je ovaj iz oglasa ugradio hidro volan.Nije dzabe na rajki onako uska guma napred a visoka,i naravno i kad bi takve uske a visoke gume bile na 558,560 sa meksanickim volanom motao bi se kao lud.Sve ima svoje:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh