IMR - Rakovica

Orao sam danas sa rakovicom 76dv plug imt 757 dosta snage ima i dobro vuce zadovoljan sam radom problem je sto nema nikakve kontrole u kabini temp pr ulja utd,bas je kabina u losem stanju,inace sve u svemu traktor je ok u subotu nastavlajm sa radom,zanimam me kolike je zapremine rezervoar kod nje?
 
Ljidi ako nekog zanima imam odlicnu glavu od motora IMR 75 ks kompletnu sa ventilima kao nova...Ako je neko zainteresovan neka se javi na p.p
 
Znam ali kod nas je smonica i ima uspona velikih,a ove godine je bas bilo tesko oranje!
Desavalo se meni da poorem sa 76 i sa 17l po hektaru ali u lakoj zemlji!
Sve u svemu ja sam zadovoljan na nju... kako tebe sluzi:ppozdrav:
 
Kod nas nije smonica, sve je crnica kod nas i negde teska crnica . . . .ja sam zadovoljan sa R65 ona je 97 godiste, do pre 3. godine je radila 20 hektara (oranje,setviranje,spartanje,prskanje) sve je radila, ali pre 3.godine smo uzeli imt 540 tako da sada ima malu pomoc, :) za 15.godina je otisla samo vodena pumpa i par sitnica, motor nije ni otvaran . . . . :) :ppozdrav:
 
rakovica5.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
rakovica2.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
rakovica3.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]Zaista tesko oranje detelina je bila 6 7 god a zemlja teska strasno,gazeno cisternom zbog razbacivanja osoke,trosi izmedju 15 i 17 litara po kj,dubina je oko 25 ukljucena prednja vuca i treca spora ne moze prvom mislim moze ali nije posao greje se i dosta dimi,sutra zavrsavam hvala bogu!
 
Dobro ga nosi nema sta plug je dobar svidja mi se sto je visok i moze sa njim da se zaorava kukurzovina,Traktor ima snage ali cini mi se da joj fali tezina nekako mi brzo proklizi pa mora da radi blokada ali ne stalno.Inace sto se tice pluga kad se dobro nasteluje i kad su dobri raonici nosi ga ne oseca ga.
rakovica3.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Nazad
Vrh