HHO sistem (gas)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja ne ugradjujem to cudo i nisam naivan,ali se malo razumem u mehaniku,a i u kola.
Teoretski moze diesel da trosi manje i bez stelovanja PVP jer HHO pospesuje sagorevanje i povecava iskoristenje diesela(benzina) i samim tim auto bolje vuce,a kad bolje vuce ne moras da ga bicujes i eto manje potrosnje.To je teorija,a za praksu jos uvek ne znam.
 
Ja licno nisam probao,ali se na srecu po malo razumem u te stvari.
Isto kao cip tjuning kod turbo dizel motora sto doda 30%,a malo i smanji potrosnju i to bez cackanja PVP.Sve to je dokazano u reviji SAT Plus,ne znam tacno koji broj.
 
Ja licno nisam probao,ali se na srecu po malo razumem u te stvari.
Isto kao cip tjuning kod turbo dizel motora sto doda 30%,a malo i smanji potrosnju i to bez cackanja PVP.Sve to je dokazano u reviji SAT Plus,ne znam tacno koji broj.

Kod cip tjuninga se reprogramiraju odredjeni cipovi u kompljuteru. Isi ti cipovi kontrolisu rad PVP- ubrizgavanja goriva, Kod takvih pumpi nije potrebno mehancki stelovati rad jer svaka pumpa na sebi ima elektroniku(racunar) koja diktira rad PVP pumpe(elektronsko dodavannje gasa bez sajle itd) Znaci programiranjem cipova menjate kompletan rad motora jer ti cipovi vrse uticaj na PVP.
Sto nema veze sa ovim HHO generatorom a decak koji kaze da ne kenjamo foru o voznji na vodu moze da predaje njegovim vrsnjacima...
 
Sutra idem do Subotice sa zetom.Evo pala je opklada da testiramo to cudo.Ako ustedi bilo sta dakle i par litara neka bude razlike platicu mu opkladu od 500 evra ali ako ne ustedi e onda mu se crno pise dogovor je da u tom slucaju mora da mi kupi 3 tone uglja kamenog .Sipacemo do cepa i tako ima da saznamo da li je ovaj put bilo sta uradjeno.
 
Sutra idem do Subotice sa zetom.Evo pala je opklada da testiramo to cudo.Ako ustedi bilo sta dakle i par litara neka bude razlike platicu mu opkladu od 500 evra ali ako ne ustedi e onda mu se crno pise dogovor je da u tom slucaju mora da mi kupi 3 tone uglja kamenog .Sipacemo do cepa i tako ima da saznamo da li je ovaj put bilo sta uradjeno.

Dogovorite se i da ti ubaci ugalj jer si unapred dobio opkladu. Posavetuj zeta posle sutrasnjeg testiranja da izbaci to iz auta da ne upropascava motor za dzabe. jer ce ubedjivanjem sebe da mu motor manje trosi upropastiti motor. Da ima neke logike u tome odavno bi HHO bio na mom autu...
 
Ubrizgavanje goriva kod diesel motora vrsi PVP preko dizni. Pumpa visokog pritiska i njen rad steluje se na BOSH stolu potpuno nezavisno od motora. I koja tako nastelovana diriguje rad motora. Sam protok goriva PVP pod odredjenim gasom mora da izbaci pa se nikakvim (kvazi prevarantskim) uredjajima potrosnja goriva ne moze smanjiti osim stelovanjem pumpe visokog pritiska.
Lepo si objasnio samo sam hteo da te dopunim :ppozdrav:


Pa ja sam objasnio onako ne bas strucno.. Nisam neki ekspert ali po meni nema tu ustede jer pumpu ne diraju...:ppozdrav:
 
Zet je do zla boga zadrt i sa njim se mora samo ovako prakticarski raspravljati.Uvrteo je sebi u glavu da sad ide bolje auto iako ja uopste ne primecujem ama bas nista osim sto ispod haube ono cudo non stop brboce.Tako je pricao i za tablete koje je trpao u rezervoar svog sluzbenog automobila pa se njih okanio kad se rezervoar bukvalno zacepio od tih tableta koje se uopste nisu mogle rastopiti u benzinu.Odrao ga je neki majstor iz Bosne kad se auto ugasio pored druma da mu rezervoar opere i stavi u pogon auto.Izvadio mu je par kila te cudne smese .Taman sam se ponadao da je kraj njegovih nebuloza kad ne lezi vraze procitao je u onoj lazljivoj reviji SAT da je neki aditiv za ulje prava stvar pa je nejga sipao u motor i da bi mi pokazao da auto moze da ide bez ulja isto je ispustio i krenuo u demonstrativnu voznju do Vrdnika.Motor mu je zakucao posle par kilometara.Sva sreca pa je to bio firmin auto pa nije stetovao iz svog dzepa.Onda je opet u toj reviji SAT procitao za neki magnet pa je i njega kupio.Umislio je da auto trosi mnogo manje pa je nakalemio citav niz tih gluposti bukvalno gde god je mogao da ih prikaci on ih je kacio.Tvrdio je da mu auto ide bolje i da je potrosnja smanjena upola.To ga je drzalo dugo vremena sve dok nije procitao opet u tim novinama da to ne funkcionise.Istog trena ih je poskidao i sad sa tim magnetima ja kupim eksere kad ih raspem.Taman sam mislio da je kraj glupostima kad se eto pojavio i taj cudnovati gas u koga on opet veruje.Nekom je izgleda sudjeno da bude magarac.
 
Dogovorite se i da ti ubaci ugalj jer si unapred dobio opkladu. Posavetuj zeta posle sutrasnjeg testiranja da izbaci to iz auta da ne upropascava motor za dzabe. jer ce ubedjivanjem sebe da mu motor manje trosi upropastiti motor. Da ima neke logike u tome odavno bi HHO bio na mom autu...

Bravooooooooooo!!!
 
Ja licno nisam probao,ali se na srecu po malo razumem u te stvari.
Isto kao cip tjuning kod turbo dizel motora sto doda 30%,a malo i smanji potrosnju i to bez cackanja PVP.Sve to je dokazano u reviji SAT Plus,ne znam tacno koji broj.
ma ti nisi problem .Problem su oni koi se bune a neznaju nista o motoru elektrolizi itd....Odnesu kod loseg majstora ili sami lose naprave pa posle tvrde da je sranje...
 
Samo da ti kazem auto isto ubrizgava gorivo ali poboljsava sagorevanje tog istog goriva pri cemu se dobija veca snaga i veci obrtaji tako da ti na manjem gasu ides brze e tu je usteda.A taj koi mu je ugradio je neki lopov (prevarant).Jer se te puvadzije koje ti za HHO izvuku iz dzepa 200-300-400 evra sipalu los elektrolit koi samo brboce a nevrsi pravilnu elektroliz.A kada bi sam pravio HHO nebi izaslo vise od 50Evra.A tom majstoru sto mu je ugradio reci slobodno da nije nikakava majstor .Jer sam se licno uverio da ima ustede
 
Pa ja sam objasnio onako ne bas strucno.. Nisam neki ekspert ali po meni nema tu ustede jer pumpu ne diraju...:ppozdrav:

zakaci obicnu bocu sa plinom na traktor i pusti malo plina na usisnu granu i idi ori pa proveri potrosnju nafte,pumpa sama regulise kolko joj je potrebno nafte zato sluzi regulator,hho uredjaj ima najbolji efekat kod dizela.
 
Samo da ti kazem auto isto ubrizgava gorivo ali poboljsava sagorevanje tog istog goriva pri cemu se dobija veca snaga i veci obrtaji tako da ti na manjem gasu ides brze e tu je usteda.A taj koi mu je ugradio je neki lopov (prevarant).Jer se te puvadzije koje ti za HHO izvuku iz dzepa 200-300-400 evra sipalu los elektrolit koi samo brboce a nevrsi pravilnu elektroliz.A kada bi sam pravio HHO nebi izaslo vise od 50Evra.A tom majstoru sto mu je ugradio reci slobodno da nije nikakava majstor .Jer sam se licno uverio da ima ustede

Sutra ce sve da bude jasno a ja sam svoje rekao ako si ti u pravu i moj zet platicu 500 evra ali ako gresite 3 tone kamenog uglja ima da lopata samo tako .
 
Previše ste sigurni, kad mu nudite 500€ za tu opkladu, da nebudete vi naivni ako izgubite opkladu:osmeh:.
 
zakaci obicnu bocu sa plinom na traktor i pusti malo plina na usisnu granu i idi ori pa proveri potrosnju nafte,pumpa sama regulise kolko joj je potrebno nafte zato sluzi regulator,hho uredjaj ima najbolji efekat kod dizela.

Bilo je u Srbiji takvih testova pre 10 godina na MAN kamione stavljali su plinske uredjaje test je propao! Po nekoj njihovoj racunici plinski uredjaj se otplatio na milioniti predjeni kilometar. Stavljanjem tog uredjaja na kamione izgubili su garanciju.
Neznam sta ti znaci ovo "regulator" jedini regulator protoka nafte koju pumpa izbaci je rucica gasa i nemojte da se zavaravate ljudi da dajete pare na kojekakve gluposti to vam je majstorski savet od mene nisam juce poceo da radim taj posao.
Toliko od mene zavrsavam sa ovom temom...
 
Previše ste sigurni, kad mu nudite 500€ za tu opkladu, da nebudete vi naivni ako izgubite opkladu:osmeh:.


Nemam ja uopste dileme da to cudo ne radi i da od ta posla nema nista .Dakle i za par litara ustede benzina moj lakoverni zet od mene dobice 500 evra ali na osnovu svega sto se do sad desavalo ja sam apsolutno siguran da je to prevara .
Evo zet vec planira kako ce da utrosi mojih 500 evra konsultovao se sa svim svojim pajtasima i ismevaju me ali ja se na to ne jedim ama ni najmanje.Samo neka se zet veseli sutra je dan D i videcemo kome ce opanci a kome obojci.
 
pavle ti aditivi za ulje sto je tvoj zet sipao su odlicni cim je prosao par kilometara bez ulja obicno bez ulja ne mozes ni 100m

- - - - - - - - - -

gospodine saso p vrati se neki dan na zanat da bi delimicno znao sta je regulator pvp i cemu on sluzi
 
pavle ti aditivi za ulje sto je tvoj zet sipao su odlicni cim je prosao par kilometara bez ulja obicno bez ulja ne mozes ni 100m

- - - - - - - - - -

Isao je nizbrdo tako da je to relativno kad je motor dusu ispustio.

- - - - - - - - - -

Sto je najgore ako zet dobije, on ce i to da potrosi kod istog majstora :haha:....

Znas za onu narodnu kome je sudjeno da bude vec zna se sta njemu gace same spadaju e tako je i kod njega slucaj.

Ne marim ja gde ce novce on potrositi ali od ta posla nece biti nista jer zaista ne vidim nikakvu razliku osim onog brbotanja kad se ukljuci prekidac te budalastine.
 
Ja neteram ni tebe ni tvog zeta da verujete.I dobio ti opkladu ili nedobio ja znam da radi i da ima ustede,naravno ako se pravilno ugradi.Ali necu vise da se bakcem sa HHO generatorima sada prelazim na GEET PROCESSOR gde je moguce motor voziti iskljucivo na vodu.A i moguce je postici 80% ustede.Cim ga budem zavrsio otvaram novu temu,ali neverujem da cu podstaknute nekoga da napravi to jer vidim da i ovde nemam nekog uspeha :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh