Hattat

Postajem dosadan ali jedan je opet otišao za Zrenjanin, jel se zna gde?
 
Juce sam bio u zoni pa sam video 2 komada A110 ali sa razlicitim pneumaticima (sirina) i sa razlicitim brojem tegova na sebi i 1 komad onaj od oko 80ks. Koliko sam gledao glavcinu zadnjeg tocka, sve mi se cini da od Zetora pasu uski tockovi pozadi.
 
Kao da ih dele.... Dva komada u subotickoj opstini zasad sto ja znam! Eh sto je bio zakljucan na sajmu 2010-e. Doduse polmot ali to smo vec ustanovili da su identicni traktori....
 
@mims
A Bogamu pa vi se Banaćani baš naoštrili na ove Turke :osmeh: najviše ih je kod vaš otišlo :ppozdrav:.Danas su otišli u Opovo i Novu Crnju.
 
Prva akcija
20120223098.jpg
[/IMG]
 
I kakvi su utisci:buka u kabini,grejanje,prakticnost onih rucica menjaca,preciznost hidraulika,preglednost?
 
Kabina nije bucna,naspram YTO-a milina,rucice menjaca isto tako stoje i kod Valtre,Dobro je to reseno.Kontrola hidraulike nije Bosch-ova ali je solidno odradjena,preciznost bi se najbolje pokazala u oranju.
 
Fodore,jedan moj drugar se jako zaljubio u hattat traktore,moracemo ovih dana da te obidjemo,da vidimo masinu.
 
Nabavi neku minijaturnu kameru ili foto aparat pošto Turci ne daju da se slika unutar fabrike:sjasi:
 
Nemoj da ti padne na pamet da takvo nesto radis. Mozes da zavrsis u zatvoru na izvesno vreme. Da, vas podsetim da idete u Tursku,a ne neku Evropsku zemlju.
 
Pozdrav. Suprug je danas otisao za Tursku pa je mene zaduzio da se javim posto on nije uspeo pre polaska. Ako uspe bice i koja slika. Supruga :)
KishRobert

user-online.png


U nedelju se vraca suprug,pa porucuje da cete se cuti kad stigne,i naravno da navratite slobodno.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh