Hattat

Motor mu je original Perkins nije licenca, tj. ne skalapa se u Turskoj ako si to mislio.A SISU im za sad nije u ponudi, ne znači da neće biti.
 
Bas tako Rale. U sustini sve zavisi kako je fabricki podesen motor ali uglavnom svaki Perkins (i Rakovica) radi veselo.

Da li je na Hattatu EURO 3 norma motora?
 
Merio sam felne od torpeda 75,neodgovara.proverio Yta 804 neodgovar,merio felne od rusa nepase.
 
Još nekoliko njih su merili i koliko znam ni od jednog traktora ne odgovaraju felne.Turci su nešto opasno tu skarabudžili :osmeh: samo njihove fabričke pašu, prave monopol :haha:.
 
Pa zar ne mozes ostaviti original sredinu felne a neki uski "obruc" sa gumom staviti? Npr ovakve gume na ovaj fazon ako me razumete sta pisem.... Inace su na prodaju.

Uploaded with ImageShack.us
 
Ma naravno da moze! Ako ti je slucajno sredina felne manjeg precnika mozes produziti plocevinu od obruca do felne. Bitno je da mozes ubaciti tocak a da ne smetaju blatobrani. Tj da su priblizne visine original tockovi i ovakvi uski. Naravno prednju vucu neces koristiti u medjurednoj obradi i resen problem.
 
Ili napravis adapter kao sto je Miroslav K napravio za yto i one velike gume i resena stvar.
 
Nazad
Vrh