Hattat

ma ljudi transport nije veliki problem,jeste to velika daljina,nznm.tacno,ali cu da se raspitam od ovih mojih komsija pazaraca,koji dugo godina rade sa turcima i preprodaju robu po citavoj srbiji,kako bi mogli da se doteraju i koliko bi to kostalo,kada saznam javljam na forumu...
 
Da bi se ovaj traktor uvezao direktno iz Turske morao bi prvo da se registruje u Turskoj pa da se ovde uvozi kao "polovan" traktor, zato što nećete moći da dobijete carinske papire ako se traktor kupi od nekog distributera u Turskoj i donese ovde.Problem je homologacija traktora koju izdaje samo fabrika za traktore koji su namenjeni izvozu, i ti dokumenti se ne mogu dobiti od nekog prodavca ili u salonu traktora u Turskoj.Ima tu još jedan problem, fabrika ne dozvoljava nikom osim sadašnjem uvozniku da uveze ove traktore kod nas, tačnije može se traktor uvesti u Srbiju kao "polovan" ali taj neće imati garanciju.
 
mims
Ja sam juce vozio traktor kuci,i pravio kolone.Nismo hteli da nam traktor po ovom vremenu stoji na otvorenom.Ajte kolege na avaluk.:ppozdrav:
 
Šteta da stoje napolje, inače kod svih prodavaca stoje napolje na suncu i kiši roba velike vrednosti nemogu da naprave neku nastrešnicu.
 
Evo da postavim par slika
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Svaka cast, super tarktor, cemu sluzi onaj prekidac iznad ili pored prekidaca sva cetri migavca, ima 24 brzine?
 
To služi za dizanje i spuštanje poluga hidraulika da se ne bi stalno moralo na ručicama dizati i spuštat, potrebno je podesiti na ručicama željenu visinu dizanja ili spuštanja i stisne se to dugme i on spusti i ili podigne poluge hidraulika.
 
worm
hvala
banePa
Taj prekidac je kako sremac88 kaze hidrolift,i ima 24 brzine.
 
Da li postoji takav model sa elektro-hidraulicnim reverzerom ili samo sa mehanickim.Inace sto ga vise gledam sve mi se vise stvari podudara sa Valtrinom A serijom.
 
Liči zato što je nastao od Valtra A serije.Ovi sadašnji modeli su samo sa mehaničkim komandama(osim uključenja prednje vuče i blokade diferencijala), a na sajmu će biti novi model ove fabrike koji će imati powershift menjač i dosta elektornike samim tim i elektro-hidraulični reverzor i komande hidraulika.Kompletnu tehnologiju su preuzeli od AGCO grupacije najviše od Valtra traktora.
 
To znaci da je sve preuzeto(licenca) od Valtre osim motora.

Samo me zanima da li je i motor licenca Perkinsa?
Sto bi rekli performanse su Ok,jos da praksa potvrdi pouzdanost.:osmeh:
Ako se ne varam kolega Fodor,kome cestitam na prinovi,ima i YTO 904 pa ce mi biti(i ne samo meni)utisci u eksploataciji
ove dve masine!:ppozdrav:
 
bewisa
Hvala.
Da imamo u dvoristu i YTO 904,a i Valtru pa smo zbog slicnosti uzeli Hattata.Ja bi bio srecniji da je Sisu motor,ali bi tad sigurno bio skuplji.
 
Nazad
Vrh