Hattat

Da li ima slika, jel moglo da se fotografiše?
 
Stavis na tog A110 uske tockove i pici a kad treba da radi kadar posao onda moze zajedno sa velikim Rusom da radi.

Ja sam nabavio zadnje uske tockove za Claasa ali ce biti namontirani na IMT dok ne kupim veliku prskalicu i pravi parac.
 
Lalo,koje se sve serije Valtre i MF-a sklapaju tamo?

---------- Poruka napisana u 18:26 ---------- Prethodna poruka je at 18:24 ----------

Stavis na tog A110 uske tockove i pici a kad treba da radi kadar posao onda moze zajedno sa velikim Rusom da radi.

Ja sam nabavio zadnje uske tockove za Claasa ali ce biti namontirani na IMT dok ne kupim veliku prskalicu i pravi parac.
A sta smatras za veliku prskalicu i pravi parac?
 
Velika prskalica 1000-1200 litara nosena a parac samo sestoredni ali kadar sa S oprugama.

Traktor od 100ks moze da radi apsolutno sve u gazdinstvu (koje se bavi i stocarstvom pored ratarstva) dok 70-80ks moze ali nije bas to to.
 
@Spajki
Valtra A serije se sklapa i dobar deo tog traktora se i proizvodi tamo, hidraulika, transmisija, prednji i zadnji most... Svi nepokretni liveni delovi SVIH Perkins motora se proizvode, odnosno liju u njihovoj livnici... Ozbiljna fabrika.
 
Lalo svaka cast za slike.Ja necu postavljati skoro su iste slike,sto se fabrike tice.
Videli smo jednu ozbiljnu fabriku,gde se svaki proizvedeni deo podlaze kontroli.Svaki sklop se postavlja na kontrolne stolove i proverava se.Tek posle ide na ugradnju.
 
Daj nemojte vise! Pocecu ozbiljno da se kajem sto nismo kupili polmota-hatata..... Za koji ocin im je bio zakljucan na sajmu 2010 a ni predstavnika-uvoznika nisam mogao da nadjem! Karamba i karambita!
 
@mims

Kada će biti slike traktora ili možda i neki snimak pošto to još nema u temi mislim na snimak nekog od ovih traktora kod nas?
 
Evo malo noćnih slika, trenutno nemam bolje, hteo sam da snimam tokom vožnje ali sam skoro ispraznio mobilni, biće za koji dan:

rbxrup.jpg


hsm4xj.jpg


kb8xuf.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh